Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3055976
11541
457
Art-ceramics
Mónus Ferenc (1931-1999): Fedeles tárolóedény. Jelzett, kopással, m: 21,5 cm
3055967
11542
457
Art-ceramics
Mónus Ferenc (1931-1999): Szilke. Jelzett, kopással, m: 24 cm
3055958
11544
457
Art-ceramics
Mónus Ferenc (1931-1999): Fedeles tárolóedény. Jelzett, sérüléssel, m: 22 cm
3052304
11545
457
Art-ceramics
2 darab tál. Erdély, cca 1900, sérült, d: 22-24 cm 3051983
11546
457
Art-ceramics
5 darab tányér. Torda, Erdély, 19. sz. második fele, sérüléssel, repedéssel, d: 20-22 cm 3051971
11547
457
Art-ceramics
Tányér. Zilah, 19. sz első fele, sérüléssel, d: 21 cm 3051996
11548
457
Art-ceramics
Bokály. Makfalva, 19. sz. közepe-vége, mázas cserép, kis sérülésekkel, m: 16,5 cm 3051973
11549
457
Art-ceramics
3 darab tál. Homoróddaróc, Székelykeresztúr, Erdély, 19 sz. második fele, sérülésekkel, egyik repedt, d: 20-21 cm 3052193
11550
457
4200
Art-ceramics
Bay Berlin madármintás váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 30 cm 3052192
11551
457
4200
Art-ceramics
Strehla Keramik retro váza, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
3052190
11552
457
4200
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
3052185
11553
457
4200
Art-ceramics
Erdéliy István: Retro váza. Hólyagos mázazással, címkével jelzett, kis kopással, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF