Keramiken

Zahl der Lose: 307

Mónus Ferenc (1931-1999): Fedeles tárolóedény. Jelzett, kopással, m: 21,5 cm
11541.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mónus Ferenc (1931-1999): Szilke. Jelzett, kopással, m: 24 cm
11542.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mónus Ferenc (1931-1999): Fedeles tárolóedény. Jelzett, sérüléssel, m: 22 cm
11544.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 darab tál. Erdély, cca 1900, sérült, d: 22-24 cm
11545.

Rufpreis:
5 000 HUF

5 darab tányér. Torda, Erdély, 19. sz. második fele, sérüléssel, repedéssel, d: 20-22 cm
11546.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Tányér. Zilah, 19. sz első fele, sérüléssel, d: 21 cm
11547.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Bokály. Makfalva, 19. sz. közepe-vége, mázas cserép, kis sérülésekkel, m: 16,5 cm
11548.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

3 darab tál. Homoróddaróc, Székelykeresztúr, Erdély, 19 sz. második fele, sérülésekkel, egyik repedt, d: 20-21 cm
11549.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Bay Berlin madármintás váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11550.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Strehla Keramik retro váza, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
11551.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11552.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Erdéliy István: Retro váza. Hólyagos mázazással, címkével jelzett, kis kopással, m: 25 cm
11553.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF