Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2857357
11517
457
5500
Art-ceramics
Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm
3020267
11518
457
Art-ceramics
3020244
11519
457
Art-ceramics
Timar? jelzéssel. Mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal d: 19 cm
2998978
11520
457
Art-ceramics
Tál. Hódmezővásárhely, 20. sz. eleje, sérüléssel, d: 29 cm.
3021257
11521
457
Art-ceramics
Kínai fo kutya mázas kerámia szobor, Jelzés nélkül ,kis lepattanásokkal / Chinese Pho dog with some minor damages m: 32 cm
3021349
11522
457
Art-ceramics
2 db Üzbég, tadzsik kerámia tárgy, a sárkány jelzett 16, 12 cm
3022421
11523
457
Art-ceramics
Modra népi mintás kerámia edény, váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 30 cm
2987677
11524
457
Art-ceramics
Nép mintás falitál, anya gyermekeivel, jelzéssel, hibátlan, d: 32,5 cm
2987682
11525
457
Art-ceramics
Kézzel festett virágmintás dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 31 cm
2987432
11526
457
Art-ceramics
Antik zöldmázas kerámia váza, oldalán fogókat imitáló díszítéssel, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 23 cm
2804663
11527
457
Art-ceramics
Steinzeug kuglóf forma, kopott, d: 26,5 cm
2748920
11528
457
Art-ceramics
2 db jelzett figura: harmonikás kisfiú, iskolás lányka. Kézzel festett, jelzett, a lány kis hiánnyal . 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF