Keramiken

Zahl der Lose: 307

Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm
11517.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11518.

Rufpreis:
6 000 HUF

Timar? jelzéssel. Mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal d: 19 cm
11519.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tál. Hódmezővásárhely, 20. sz. eleje, sérüléssel, d: 29 cm.
11520.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai fo kutya mázas kerámia szobor, Jelzés nélkül ,kis lepattanásokkal / Chinese Pho dog with some minor damages m: 32 cm
11521.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Üzbég, tadzsik kerámia tárgy, a sárkány jelzett 16, 12 cm
11522.

Rufpreis:
4 000 HUF

Modra népi mintás kerámia edény, váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 30 cm
11523.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nép mintás falitál, anya gyermekeivel, jelzéssel, hibátlan, d: 32,5 cm
11524.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett virágmintás dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 31 cm
11525.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik zöldmázas kerámia váza, oldalán fogókat imitáló díszítéssel, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 23 cm
11526.

Rufpreis:
6 000 HUF

Steinzeug kuglóf forma, kopott, d: 26,5 cm
11527.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db jelzett figura: harmonikás kisfiú, iskolás lányka. Kézzel festett, jelzett, a lány kis hiánnyal . 13 cm
11528.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF