Keramiken

Zahl der Lose: 307

Gorka Lívia (1925-2011): Sárga-fekete váza. Jelzett, talpánál kis mázlekopással, kopással, m: 24,5 cm
11421.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11422.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár. Jelzett, kopással, m: 19,5 cm
11423.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szabó Kinga: Dísztányér szarvassal. Jelzett, kopással, d: 19,5 cm
11424.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gorka Lívia (1925-2011): Kaspó. Jelzett, talpánál kis pattogzással, d: 16 cm, m: 11 cm
11425.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csermák Ferenc (1932- ): Vulkánmázas díszváza. Alján jelzett, minimális kopással, m: 26 cm
11426.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Karda Imre (1919-1998): Kaspó. Jelzett, kopással, m: 15 cm, d: 18,5 cm
11427.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

M Kiss Katalin: Rákos falitál, samottos és mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 34 cm
11428.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Janisch Kornélia (1951-): Emberfejes kaspó. Mázas kerámia, jelzéssel, kopással, d: 17 cm, m: 13 cm
11429.

Rufpreis:
5 000 HUF

Győrbíró Enikő (1932-1999): 2 darab női alak. Egyiken képcsarnokos címkével. Jelzett, egyik darabon pattanás, m: 19-21 cm
11430.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antalfiné Szente Katalin: Görög isten, színes kerámia, hibátlan, jelzett, 28x12x15cm
11431.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Antalfiné Szente Katalin: Három grácia, festett kerámia, hibátlan, jelzett, m:33cm
11432.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF