Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3055913
11421
457
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Sárga-fekete váza. Jelzett, talpánál kis mázlekopással, kopással, m: 24,5 cm 3055917
11422
457
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 17 cm
3055918
11423
457
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár. Jelzett, kopással, m: 19,5 cm
3055920
11424
457
15000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér szarvassal. Jelzett, kopással, d: 19,5 cm
3055767
11425
457
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Kaspó. Jelzett, talpánál kis pattogzással, d: 16 cm, m: 11 cm 3033257
11426
457
Art-ceramics
Csermák Ferenc (1932- ): Vulkánmázas díszváza. Alján jelzett, minimális kopással, m: 26 cm 3025036
11427
457
Art-ceramics
Karda Imre (1919-1998): Kaspó. Jelzett, kopással, m: 15 cm, d: 18,5 cm 3058987
11428
457
Art-ceramics
M Kiss Katalin: Rákos falitál, samottos és mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 34 cm 2924469
11429
457
Art-ceramics
Janisch Kornélia (1951-): Emberfejes kaspó. Mázas kerámia, jelzéssel, kopással, d: 17 cm, m: 13 cm 3053723
11430
457
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): 2 darab női alak. Egyiken képcsarnokos címkével. Jelzett, egyik darabon pattanás, m: 19-21 cm
2459243
11431
457
5500
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Görög isten, színes kerámia, hibátlan, jelzett, 28x12x15cm
2458777
11432
457
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Három grácia, festett kerámia, hibátlan, jelzett, m:33cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF