Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3059228
11445
457
Art-ceramics
Szabó Kinga váza, jelzett, kopással, m: 20 cm
3058371
11446
457
Art-ceramics
Berkovits Anna (1911-1986): Haját kötő lány. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm 2970110
11447
457
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 20x17x8 cm
2961520
11448
457
2200
Art-ceramics
2647690
11449
457
3200
Art-ceramics
Kordély Ádám: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
3014788
11450
457
Art-ceramics
Majoros János: Retro váza. Kopással, jelzéssel, m: 23 cm
2823395
11451
457
Art-ceramics
3005237
11452
457
Art-ceramics
Király Károly: Retro hólyagos gyertyatartó, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
3015166
11453
457
Art-ceramics
Böröcz Márta mázas kerámia váza plasztikus díszítéssel d: 20 cm m: 14 cm
3021925
11454
457
Art-ceramics
Böröcz Márta pillangós mázas kerámia váza jelzés nélkül m: 11 cm d: 16 cm
3021918
11455
457
Art-ceramics
Böröcz Márta mázas kerámia kínáló jelzés nélkül m: 17 cm
2830403
11456
457
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró kerámia váza, minimális lepattanás a szájperemén, jelzett, m: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF