Keramiken

Zahl der Lose: 307

Szabó Kinga váza, jelzett, kopással, m: 20 cm
11445.

Rufpreis:
5 000 HUF

Berkovits Anna (1911-1986): Haját kötő lány. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm
11446.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 20x17x8 cm
11447.

Rufpreis:
2 000 HUF

11448.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kordély Ádám: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11449.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Majoros János: Retro váza. Kopással, jelzéssel, m: 23 cm
11450.

Rufpreis:
4 000 HUF

11451.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Király Károly: Retro hólyagos gyertyatartó, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
11452.

Rufpreis:
4 000 HUF

Böröcz Márta mázas kerámia váza plasztikus díszítéssel d: 20 cm m: 14 cm
11453.

Rufpreis:
3 000 HUF

Böröcz Márta pillangós mázas kerámia váza jelzés nélkül m: 11 cm d: 16 cm
11454.

Rufpreis:
3 000 HUF

Böröcz Márta mázas kerámia kínáló jelzés nélkül m: 17 cm
11455.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mihály Béla: Retró kerámia váza, minimális lepattanás a szájperemén, jelzett, m: 13 cm
11456.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF