Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3057491
11433
457
Art-ceramics
Mákszem Irén: Női alakos figurális szálváza. Jelzett, kis kopással, m: 34 cm
3060310
11434
457
Art-ceramics
Szabó Kinga: Madaras dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 37,5 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK 3060314
11435
457
Art-ceramics
Szabó Kinga: Madaras dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 36 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK 3019877
11436
457
Art-ceramics
Bod Éva. Retro mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm
3005240
11437
457
Art-ceramics
Bán Károly: Zsugorított mázas kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm 3021923
11438
457
Art-ceramics
Böröcz Márta mázas kerámia fedeles cukordoboz jelzés nélkül m: 24 cm 3033255
11439
457
Art-ceramics
Végvári Gyula: Díszváza. Kerámia, jelzett, datált, hibátlan, m: 17,5 cm
3052874
11440
457
4600
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ovális kínálótál. Jelzett, kis kopással, mázjavításokkal, 35,5x26,5 cm
3053727
11441
457
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Fehér ruhás éneklő lány. Jelzett, kis kopottsággal, m: 14 cm 2459505
11442
457
Art-ceramics
Vertel Andrea (1953- ): Pásztor, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2459402
11443
457
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Kislány királylány babával, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 21cm 3057461
11444
457
4400
Art-ceramics
Szabó Kata 2 db türkizmázas kerámia falidísz, jelzett, hibátlan, m: együtt 15x15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF