Keramiken

Zahl der Lose: 307

Mákszem Irén: Női alakos figurális szálváza. Jelzett, kis kopással, m: 34 cm
11433.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabó Kinga: Madaras dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 37,5 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
11434.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Szabó Kinga: Madaras dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 36 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
11435.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bod Éva. Retro mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm
11436.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bán Károly: Zsugorított mázas kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm
11437.

Rufpreis:
8 000 HUF

Böröcz Márta mázas kerámia fedeles cukordoboz jelzés nélkül m: 24 cm
11438.

Rufpreis:
6 000 HUF

Végvári Gyula: Díszváza. Kerámia, jelzett, datált, hibátlan, m: 17,5 cm
11439.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ovális kínálótál. Jelzett, kis kopással, mázjavításokkal, 35,5x26,5 cm
11440.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Antalfiné Szente Katalin: Fehér ruhás éneklő lány. Jelzett, kis kopottsággal, m: 14 cm
11441.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vertel Andrea (1953- ): Pásztor, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11442.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antalfiné Szente Katalin: Kislány királylány babával, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 21cm
11443.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Kata 2 db türkizmázas kerámia falidísz, jelzett, hibátlan, m: együtt 15x15,5 cm
11444.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF