Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3020902
11481
457
Art-ceramics
Gránit retro kerámia mokkás készlet. Jelzett, hibátlan 3021325
11482
457
Art-ceramics
Kentaur Oroszország, Ázsiai terület. XX: sz közepe. Agyag, engob . m: 17 cm / Russian centaur clay, engob
2836680
11483
457
Art-ceramics
Rotterdami kikötő régi fajansz fali dísz. XIX. sz. vége. Festett, lepattanásokkal. 30x42 cm
2581489
11484
457
Art-ceramics
Nagy méretű német kerámia dísztál, 1966, jelzett, mázrepedésekkel, Rotary Club Mülheim-RRuhr, d:38cm
3052359
11485
457
Art-ceramics
4 darab tál. Mezőség, cca 1900, sérüléssel, restaurálással, d: 20-22 cm 3052337
11486
457
Art-ceramics
4 darab tál. Mezőség, cca 1900, sérüléssel, restaurálással, d: 21 cm körül 3052263
11487
457
Art-ceramics
5 darab tál. Mezőség, 20. sz. eleje, sérülésekkel, d: 21-25 cm 3052279
11488
457
Art-ceramics
3 darab tál. Torda, 19. sz. második fele, mázas kerámia, sérülésekkel, restaurálással, d: 23-25 cm 3052321
11489
457
Art-ceramics
4 darab tál. Vámfalu, 19. sz. közepe - második fele, sérülésekkel, restaurálással, d: 22-24 cm 3052001
11490
457
Art-ceramics
Szilke. Torda, cca 19. sz közepe, mázas cserép, kis sérülésekkel, 22x18 cm 3052162
11491
457
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos Gorka váza / kancsó, mázas kerámia, matricával jelzett, kis pattanással, m: 20 cm 3051833
11492
457
Art-ceramics
Kályhacsempe. Kalotaszeg, 19. sz vége, mázas kerámia, sérüléssel, 29x19,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF