Keramiken

Zahl der Lose: 307

Gránit retro kerámia mokkás készlet. Jelzett, hibátlan
11481.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kentaur Oroszország, Ázsiai terület. XX: sz közepe. Agyag, engob . m: 17 cm / Russian centaur clay, engob
11482.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rotterdami kikötő régi fajansz fali dísz. XIX. sz. vége. Festett, lepattanásokkal. 30x42 cm
11483.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy méretű német kerámia dísztál, 1966, jelzett, mázrepedésekkel, Rotary Club Mülheim-RRuhr, d:38cm
11484.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 darab tál. Mezőség, cca 1900, sérüléssel, restaurálással, d: 20-22 cm
11485.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

4 darab tál. Mezőség, cca 1900, sérüléssel, restaurálással, d: 21 cm körül
11486.

Rufpreis:
8 000 HUF

5 darab tál. Mezőség, 20. sz. eleje, sérülésekkel, d: 21-25 cm
11487.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

3 darab tál. Torda, 19. sz. második fele, mázas kerámia, sérülésekkel, restaurálással, d: 23-25 cm
11488.

Rufpreis:
8 000 HUF
15

4 darab tál. Vámfalu, 19. sz. közepe - második fele, sérülésekkel, restaurálással, d: 22-24 cm
11489.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szilke. Torda, cca 19. sz közepe, mázas cserép, kis sérülésekkel, 22x18 cm
11490.

Rufpreis:
10 000 HUF

Iparművészeti vállalatos Gorka váza / kancsó, mázas kerámia, matricával jelzett, kis pattanással, m: 20 cm
11491.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kályhacsempe. Kalotaszeg, 19. sz vége, mázas kerámia, sérüléssel, 29x19,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11492.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF