Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3051831
11493
457
Art-ceramics
Kályhacsempe. Kalotaszeg, 19. sz vége, mázas kerámia, sérüléssel, 30x20,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3051819
11494
457
Art-ceramics
Füles tányér. Torda, cca XIX. sz. második fele. Mázas cserép, erősen kopott mázzal, d: 26,5 cm 3058980
11495
457
Art-ceramics
Jelzés nélkül. Halas kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett hibátlan. Vas láncon 38x24 cm
3061955
11496
457
Art-ceramics
Retro város mintás kerámia váza. Jelzés nélkül, hibátlan 34 cm
3061951
11497
457
Art-ceramics
St. Clement francia tortatál, fajansz, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
3061943
11498
457
Art-ceramics
GC jelzéssel. Kerámia fali tál. Mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27x19 cm
3061941
11499
457
4200
Art-ceramics
E. P. 1985 vulkánmázas rakuváza, jelzéssel, hibátlan, m: 10 cm
2944385
11500
457
Art-ceramics
Mongol mázas kerámia szobor, 1970-es évek, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb gyári repedésekkel, m: 17 cm
2991477
11501
457
3200
Art-ceramics
Hummel art deco kiöntő / kulacs plasztikus virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, a virágon sérülésekkel. 21 cm
3036783
11502
457
4800
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalat pálinkás készlet, kerámia, jelzett, mázrepedésekkel, egyik pohár sérült, h: 33 cm, m: 6 cm 2777069
11503
457
3200
Art-ceramics
Á jelzéssel retro ikebana kerámia váza. Mázas kerámia, hibátlan 14x17 cm
2629971
11504
457
3200
Art-ceramics
15 db kerámia plakett, érem, fali kisplasztika, városképekkel és címerekkel, nagyrészt jelzettek, vegyes állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF