Keramiken

Zahl der Lose: 307

Kályhacsempe. Kalotaszeg, 19. sz vége, mázas kerámia, sérüléssel, 30x20,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11493.

Rufpreis:
8 000 HUF

Füles tányér. Torda, cca XIX. sz. második fele. Mázas cserép, erősen kopott mázzal, d: 26,5 cm
11494.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül. Halas kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett hibátlan. Vas láncon 38x24 cm
11495.

Rufpreis:
10 000 HUF

Retro város mintás kerámia váza. Jelzés nélkül, hibátlan 34 cm
11496.

Rufpreis:
5 000 HUF

St. Clement francia tortatál, fajansz, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
11497.

Rufpreis:
5 000 HUF

GC jelzéssel. Kerámia fali tál. Mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27x19 cm
11498.

Rufpreis:
5 000 HUF

E. P. 1985 vulkánmázas rakuváza, jelzéssel, hibátlan, m: 10 cm
11499.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Mongol mázas kerámia szobor, 1970-es évek, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb gyári repedésekkel, m: 17 cm
11500.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hummel art deco kiöntő / kulacs plasztikus virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, a virágon sérülésekkel. 21 cm
11501.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gorka Iparművészeti Vállalat pálinkás készlet, kerámia, jelzett, mázrepedésekkel, egyik pohár sérült, h: 33 cm, m: 6 cm
11502.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Á jelzéssel retro ikebana kerámia váza. Mázas kerámia, hibátlan 14x17 cm
11503.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

15 db kerámia plakett, érem, fali kisplasztika, városképekkel és címerekkel, nagyrészt jelzettek, vegyes állapotban
11504.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF