Keramiken

Zahl der Lose: 307

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány virággal, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:35 cm
11397.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális gyertyatartó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:37 cm
11398.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szabó Kinga: Madaras díszkorsó. Jelzett, kis kopással, m: 35,5 cm
11399.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Gádor István, Iparművészeti Vállalat: Zsiráf. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel, m: 25,5 cm
11400.

Rufpreis:
1 000 HUF
45

Lovas mintás kerámia kaspó, mélykék mázas kerámia váza, minimális kopással, jelzéssel, m: 20 cm
11401.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Janáky Viktor (1933-1999): Fatörzs padlóváza. Jelzett, hibátlan, m: 60,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11402.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

11403.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Pál Ferenc: (1914-2008): Arc. Kéken mázazott alapkerámiára szórt, formált, néhol festett kerámiatörmelék. Jelzés nélkül, hibátlan, 24x24 cm
11404.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

cca 1990-2000 Illés László: Napozó nő. Színes mázakkal festett kerámia falidísz, jelzett, minimális kopottsággal, 30x22,5 cm
11405.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Mónus Sándorné: Fazekasműhely részlet, Hódmezővásárhely 1980 körül, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11406.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

Farkas György: Absztrakt kompozíció. Mázas kerámia, jelzés nélkül, 28x21 cm
11407.

Rufpreis:
1 000 HUF
27

Bod Éva (1924-2004): Sárga fonalmintás fekete retro váza. Jelzéssel, kis kopással, m: 16 cm
11408.

Rufpreis:
1 000 HUF
25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF