Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2471678
11397
457
30000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány virággal, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:35 cm
2471680
11398
457
30000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális gyertyatartó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:37 cm 3056722
11399
457
34000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Madaras díszkorsó. Jelzett, kis kopással, m: 35,5 cm
2921840
11400
457
Art-ceramics
Gádor István, Iparművészeti Vállalat: Zsiráf. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel, m: 25,5 cm 2945391
11401
457
Art-ceramics
Lovas mintás kerámia kaspó, mélykék mázas kerámia váza, minimális kopással, jelzéssel, m: 20 cm 3053517
11402
457
34000
Art-ceramics
Janáky Viktor (1933-1999): Fatörzs padlóváza. Jelzett, hibátlan, m: 60,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 2987280
11403
457
38000
Art-ceramics
2985880
11404
457
38000
Art-ceramics
Pál Ferenc: (1914-2008): Arc. Kéken mázazott alapkerámiára szórt, formált, néhol festett kerámiatörmelék. Jelzés nélkül, hibátlan, 24x24 cm
2985898
11405
457
36000
Art-ceramics
cca 1990-2000 Illés László: Napozó nő. Színes mázakkal festett kerámia falidísz, jelzett, minimális kopottsággal, 30x22,5 cm
2958366
11406
457
Art-ceramics
Mónus Sándorné: Fazekasműhely részlet, Hódmezővásárhely 1980 körül, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2993589
11407
457
Art-ceramics
Farkas György: Absztrakt kompozíció. Mázas kerámia, jelzés nélkül, 28x21 cm 2992653
11408
457
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Sárga fonalmintás fekete retro váza. Jelzéssel, kis kopással, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF