Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2947514
11409
457
Art-ceramics
Janáky Viktor (1933-1999): Strucc. Retro dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 19,5 cm 3055947
11410
457
26000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Kétfüles madaras váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
3054338
11411
457
Art-ceramics
Szabó Kinga: Szilke. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
3054337
11412
457
24000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Korsóváza. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
3056452
11413
457
28000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér bogyót csipegető madárral. Jelzett, kis kopással, d: 35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3056708
11414
457
26000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Madaras kancsó. Jelzett, kis kopással, m: 27 cm
3056712
11415
457
26000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Madaras kétfüles korsó. Jelzett, kis kopással, m: 26 cm
3056717
11416
457
22000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Váza őzekkel. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
3032665
11417
457
Art-ceramics
Kajári Gyula (1926-1995) Hódmezővásárhely: Nagyméretű zöldmázas kerámia dísztányér, madaras mintával. Jelzett, hibátlan, d: 37,5 cm 3032661
11418
457
Art-ceramics
Kajári Gyula (1926-1995) Hódmezővásárhely: Nagyméretű zöldmázas kerámia dísztányér, tanyasi ház mintával. Jelzett, hibátlan, d: 37,5 cm 3040268
11419
457
22000
Art-ceramics
Füzesi Zsuzsa (1953-): Kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm
2972925
11420
457
Art-ceramics
Majoros János: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF