Keramiken

Zahl der Lose: 307

Szilágyi Mária jelzéssel: Ibolyaváza. Hibátlan, m: 8,5 cm
11566.

Rufpreis:
2 000 HUF

11567.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ditmar Urbach csehszlovák mázas kerámia/fajansz doboz, 1950-1960 körül, jelzett, 16,5x7,5x7 cm
11568.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gránit 2 darab fajansz falitányér, kopásokkal, d: 18-22,5 cm
11569.

Rufpreis:
3 000 HUF

Angol teáskanna, mázas kerámia, jelzett: Gibson's Made in England, peremén lepattanással, m: 16,5 cm
11570.

Rufpreis:
1 200 HUF

Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11571.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Retro német mohaszínű zsugormázas váza, alján pattogzott, m: 25,5 cm
11572.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Retro német bonbonier, jelzés nélkül, kopással, m: 15 cm
11573.

Rufpreis:
2 800 HUF

Alforan Keramik art deco bonbonier, címkével jelzett, kis kopással, d: 17 cm, m: 11 cm
11574.

Rufpreis:
2 800 HUF

Iparművészeti Vállalat színcsíkos váza, címkével jelezve, kopással, alján sérüléssel, m: 25 cm
11575.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyarszombatfai Kerámia lámpatest, szerelékkel, kis kopással, m: 20,5 cm
11576.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Iparművész, keleti mintás kerámia tányér. Jelzett, hibátlan 18 cm
11577.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF