Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3061933
11566
457
Art-ceramics
Szilágyi Mária jelzéssel: Ibolyaváza. Hibátlan, m: 8,5 cm 2790422
11567
457
Art-ceramics
2779807
11568
457
Art-ceramics
Ditmar Urbach csehszlovák mázas kerámia/fajansz doboz, 1950-1960 körül, jelzett, 16,5x7,5x7 cm 2887928
11569
457
Art-ceramics
Gránit 2 darab fajansz falitányér, kopásokkal, d: 18-22,5 cm
3017635
11570
457
Art-ceramics
Angol teáskanna, mázas kerámia, jelzett: Gibson's Made in England, peremén lepattanással, m: 16,5 cm
2862269
11571
457
3200
Art-ceramics
Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
3036793
11572
457
3200
Art-ceramics
Retro német mohaszínű zsugormázas váza, alján pattogzott, m: 25,5 cm
3036808
11573
457
Art-ceramics
Retro német bonbonier, jelzés nélkül, kopással, m: 15 cm
3036816
11574
457
Art-ceramics
Alforan Keramik art deco bonbonier, címkével jelzett, kis kopással, d: 17 cm, m: 11 cm
3033252
11575
457
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat színcsíkos váza, címkével jelezve, kopással, alján sérüléssel, m: 25 cm
3033262
11576
457
3200
Art-ceramics
Magyarszombatfai Kerámia lámpatest, szerelékkel, kis kopással, m: 20,5 cm
2777074
11577
457
Art-ceramics
Iparművész, keleti mintás kerámia tányér. Jelzett, hibátlan 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF