Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3057089
11664
457
Art-ceramics
Lány sárga ruhában. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm 3057082
11665
457
Art-ceramics
Izsépy Kerámia: Szégyenlős lány. Jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 3057079
11666
457
Art-ceramics
MG jelzéssel: Zöld mázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm 3055702
11668
457
Art-ceramics
Retro német váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
2459580
11669
457
Art-ceramics
Ádám és Éva, kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm 2825528
11670
457
Art-ceramics
Retró szivarhamuzó, mázas kerámia, Király Károly, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm 3055930
11671
457
Art-ceramics
Korond kancsó. Jelzett, kis kopással, m: 21 cm
3055924
11672
457
Art-ceramics
Korond váza. Jelzett, kopott, m: 20 cm
3055829
11673
457
Art-ceramics
Strehla Keramik kétágú gyertyatartó, jelzett, kopással, 20x10x11,5 cm
3052244
11674
457
Art-ceramics
Olajos korsó. Felvidék, 19. sz., restaurált, kopott, m: 24,5 cm 3052234
11675
457
Art-ceramics
6 darab bokály, 19. sz., sérülésekkel, repedéssel, m: 22-24 cm 3053751
11676
457
3800
Art-ceramics
Dunántúl, 19. sz. vége, Szilke, kopott, m: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF