Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3053750
11677
457
Art-ceramics
Dunántúl, 19. sz. vége, Szilke, sérüléssel, m: 16,5 cm
2927495
11679
457
Art-ceramics
Régi háromhelyes tarkedlisütő. Mázas kerámia, jelzés nélkül, 22x22 cm
3052368
11681
457
Art-ceramics
2 darab tál. Kalotaszeg, Felvidék, 19. sz. második fele, restauráltak, d: 21-24 cm 3051977
11682
457
Art-ceramics
Tányér. Zilah, 19. sz második fele, sérült, d: 19,5 cm 3051970
11683
457
Art-ceramics
Tál. Torda, cca 19. sz. vége, sérült, d: 21 cm 3051992
11684
457
Art-ceramics
Tányér. 19. sz. vége, Mezőség, kis sérülésekkel, d: 20,5 cm 3051990
11685
457
Art-ceramics
Tányér. 19. sz. vége, Mezőség, kis sérülésekkel, d: 20,5 cm
3051989
11686
457
Art-ceramics
Tányér. 19. sz. vége, Mezőség, kis sérülésekkel, d: 21 cm 3051987
11687
457
Art-ceramics
Tányér. 19. sz. vége, Mezőség, kis sérülésekkel, d: 21 cm 3052198
11688
457
Art-ceramics
3 db retro kerámia iparművész tárgy, 2 kis miskakancsó, gyertyatartó, kopással, m: 9,5-13,5 cm 3052189
11689
457
Art-ceramics
Retro iparművész virágos asztaldísz, jelzés nélkül, kis kopással, m: 21 cm
3052179
11690
457
3400
Art-ceramics
Retro iparművész szálváza, mázas kerámia, hibátlan, m: 17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF