Keramiken

Zahl der Lose: 307

Dunántúl, 19. sz. vége, Szilke, sérüléssel, m: 16,5 cm
11677.

Rufpreis:
2 800 HUF

Régi háromhelyes tarkedlisütő. Mázas kerámia, jelzés nélkül, 22x22 cm
11679.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 darab tál. Kalotaszeg, Felvidék, 19. sz. második fele, restauráltak, d: 21-24 cm
11681.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tányér. Zilah, 19. sz második fele, sérült, d: 19,5 cm
11682.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

Tál. Torda, cca 19. sz. vége, sérült, d: 21 cm
11683.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tányér. 19. sz. vége, Mezőség, kis sérülésekkel, d: 20,5 cm
11684.

Rufpreis:
3 000 HUF

11685.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tányér. 19. sz. vége, Mezőség, kis sérülésekkel, d: 21 cm
11686.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

11687.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db retro kerámia iparművész tárgy, 2 kis miskakancsó, gyertyatartó, kopással, m: 9,5-13,5 cm
11688.

Rufpreis:
1 000 HUF

Retro iparművész virágos asztaldísz, jelzés nélkül, kis kopással, m: 21 cm
11689.

Rufpreis:
2 800 HUF

Retro iparművész szálváza, mázas kerámia, hibátlan, m: 17,5 cm
11690.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF