Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3020653
11627
457
Art-ceramics
jelzés nélkül: kerámia dísz. Kézzel festett, hibátlan 15 cm
2818171
11628
457
Art-ceramics
2466772
11629
457
Art-ceramics
Nyeles kerámia edényke, mázrepedésekkel, jelzett, d: 10 cm
2466783
11630
457
Art-ceramics
Mázas kerámia kanna, 2 db + cukortartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9-20 cm
2467239
11631
457
Art-ceramics
Csurgatott mázas kerámia kupa. SDX kupa. Hibátlan. 24 cm
2943013
11632
457
Art-ceramics
Retro kerámia hamuzó, mázas kerámia, jelzéssel, kopással, d: 15 cm
2923268
11633
457
Art-ceramics
Őzek mintás falitál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm 2940269
11634
457
Art-ceramics
Rózsa plasztikás váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 33 cm
2952484
11635
457
Art-ceramics
Mázas kerámia mókus, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
2982311
11637
457
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza vörös mázakkal festve. Jelzett, iparművész, 19 cm
2987680
11638
457
Art-ceramics
Nép mintás kétfüles pörköltes tál, Ausztria, jelzéssel, hibátlan, d: 28 cm
2935798
11639
457
Art-ceramics
Kék kerámia edényke. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 10 cm m . 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF