Keramiken

Zahl der Lose: 307

3 darab címer másolat: 2 db kerámia múzeumi másolat és 1 db gipsz. Kopással, m: 18-23 cm
11603.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kerámia kulacs, plasztikus oroszlán díszítéssel, bőr szíjjal apró lepattanásokkal 17 cm
11604.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

TE jelzéssel kerámia váza. Jelzett, kis kopással, m: 26 cm
11605.

Rufpreis:
2 000 HUF

Parasztmadonna + Milfajt Ferenc, engóbozott kerámia falidíszek, kopással, jelzés nélkül, m: 18,5-20,5 cm
11606.

Rufpreis:
800 HUF

Retró kerámia falitál, hibátlan, d: 24 cm
11607.

Rufpreis:
1 400 HUF

3 darab kék alapon fehér pöttyös mázas kerámia tárgy: mécsestartó, tál, kis váza. Jelzett, kis kopással.
11608.

Rufpreis:
2 000 HUF

11609.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1950/60 Iparművész italos szett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 12 cm, poharak m: 4,5 cm
11610.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Izsépy Mázas kerámia kapus. Jelzett, kopással, m: 15,5 cm
11611.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bodrogkeresztúri kacsa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm
11612.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lány galambbal. Mázas kerámia. Jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
11613.

Rufpreis:
1 800 HUF

11614.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF