Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3033580
11603
457
Art-ceramics
3 darab címer másolat: 2 db kerámia múzeumi másolat és 1 db gipsz. Kopással, m: 18-23 cm
3035773
11604
457
Art-ceramics
Kerámia kulacs, plasztikus oroszlán díszítéssel, bőr szíjjal apró lepattanásokkal 17 cm
3033424
11605
457
Art-ceramics
TE jelzéssel kerámia váza. Jelzett, kis kopással, m: 26 cm
3014067
11606
457
Art-ceramics
Parasztmadonna + Milfajt Ferenc, engóbozott kerámia falidíszek, kopással, jelzés nélkül, m: 18,5-20,5 cm 2792397
11607
457
Art-ceramics
Retró kerámia falitál, hibátlan, d: 24 cm 3033457
11608
457
Art-ceramics
3 darab kék alapon fehér pöttyös mázas kerámia tárgy: mécsestartó, tál, kis váza. Jelzett, kis kopással.
2808286
11609
457
Art-ceramics
3033607
11610
457
3400
Art-ceramics
cca 1950/60 Iparművész italos szett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 12 cm, poharak m: 4,5 cm
3033709
11611
457
Art-ceramics
Izsépy Mázas kerámia kapus. Jelzett, kopással, m: 15,5 cm
2894294
11612
457
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kacsa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm
3034318
11613
457
Art-ceramics
Lány galambbal. Mázas kerámia. Jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
2378842
11614
457
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF