Keramiken

Zahl der Lose: 307

Retro mázas kerámia váza, stilizált virág díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
11652.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kerámia kínáló tál. Kézzel festett 25x12 cm + 6 db aranyozott szájú üveg stampedlis pohár. (aranyozás minimálisan kopott)
11653.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11654.

Rufpreis:
2 000 HUF

Habán múzeumi másolat és váza, kopással
11655.

Rufpreis:
2 000 HUF

Doboznyi népi kerámia, jelzésekkel, sérülésekkel, klf méretben
11656.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

11657.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Retro csorgatott mázas váza, tűzhibával, pattanással, m: 23 cm
11658.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

6 darab népi kerámia, sérülésekkel, m: 19-24 cm
11659.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920 Gyümölcs alakú kerámia gombostűtartó, sorszámozott, kopással, m: 7 cm
11660.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Iparművész kerámia gyertyatartó, női alakos, jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm
11661.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Iparművészeti Vállalat tálka, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
11662.

Rufpreis:
2 400 HUF

Miskakancsó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, pattanással, m: 18,5 cm
11663.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF