Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975589
11652
457
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, stilizált virág díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
2925370
11653
457
3400
Art-ceramics
Kerámia kínáló tál. Kézzel festett 25x12 cm + 6 db aranyozott szájú üveg stampedlis pohár. (aranyozás minimálisan kopott)
2835067
11654
457
Art-ceramics
3060675
11655
457
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat és váza, kopással
3060267
11656
457
Art-ceramics
Doboznyi népi kerámia, jelzésekkel, sérülésekkel, klf méretben 3060211
11657
457
Art-ceramics
Doboznyi népi kerámia, jelzésekkel, sérülésekkel, klf méretben 3058020
11658
457
2200
Art-ceramics
Retro csorgatott mázas váza, tűzhibával, pattanással, m: 23 cm 3059222
11659
457
Art-ceramics
6 darab népi kerámia, sérülésekkel, m: 19-24 cm 3057483
11660
457
3200
Art-ceramics
cca 1920 Gyümölcs alakú kerámia gombostűtartó, sorszámozott, kopással, m: 7 cm 3057475
11661
457
Art-ceramics
Iparművész kerámia gyertyatartó, női alakos, jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm
3057458
11662
457
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat tálka, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
3057455
11663
457
2200
Art-ceramics
Miskakancsó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, pattanással, m: 18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF