Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3012062
11640
457
Art-ceramics
Tófej kisváza, jelzéssel, kopással, m: 11 cm 3014796
11641
457
Art-ceramics
Keleti mintás madaras kaspó. Jelzéssel, kopással, 13x13x11 cm
3014797
11642
457
Art-ceramics
Tófej kaspó, kopással, repedésvonallal, d: 17 cm, m: 13 cm 3015649
11643
457
Art-ceramics
Kerámia szerzetes figura, jelzett, kopott, m: 16 cm
2753579
11644
457
Art-ceramics
2753885
11645
457
Art-ceramics
NDK DN "Carl Wilhelm Scheele gyógyszerész és kémikus 1742-1786 / Stralsund Numitmatikai Társaság" meisseni kerámia emlékérem (41 mm) T: UNC NDK ND "Carl Wilhelm Scheele Apotheker und Chemiker 1742-1786 / Stralsund" meissen porcelain commemorative coin (41 mm) 3018262
11646
457
Art-ceramics
Népies mázas kerámia tányér, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, d: 21,5 cm
2774301
11647
457
2200
Art-ceramics
Címeres kerámia tál, kopásokkal, jelzett, d: 32 cm
3014789
11648
457
Art-ceramics
Retro ovális váza. Jelzés nélkül, mázas kőedény, 22x13x22 cm
2987436
11649
457
Art-ceramics
Gránit fajansz kancsó, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 24 cm 2830399
11650
457
Art-ceramics
Reguly jelzéssel: Retró kerámia váza, mázlepattanással, m: 27 cm
3038101
11651
457
Art-ceramics
XX. sz. első fele, Dunántúl, Pipázó alakos váza. Aljánál pattanással, m: 16,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF