Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3016811
20445
456
Béky Gellért: Ábel Japánban. Parma, 1978., Vallás és Élet, 202 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. 2952728
20446
456
4200
2965652
20447
456
4800
Tar Sándor: Szürke galamb. (Bűnregény). Bp., 1996, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2990155
20448
456
Reményik László: Feketeleves. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2007, Hungarovox. Kiadói papírkötés.
3029123
20449
456
Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3029133
20450
456
3045758
20451
456
Dénes Tibor (Szerk): BAlassa Bálint válogatott költeményei. Bp., Magyar Népművelők társasága. 96p. Korabeli félvászon kötésben
3018816
20452
456
Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve. I-II. köt. Bp., [1929], Athenaeum, 400+(2) p. Második kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. 3019884
20453
456
3200
Ladányi István: Névtelen félistenek. (Válogatott írások az 1848/49. évi forradalom és szabadságharc emlékére). Gödöllő, 1961, Gödöllői Járási Tanács Művelődési Osztálya, 1 sztl. lev.+ 32+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval. 3018830
20454
456
M. Iljin: Az óra története. Bp., 1950, Szikra, 114+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, az előzéklapon és a hátsó borítón sarokhiánnyal.
3017234
20455
456
2200
Papp István: A titokzatos bankjegyköteg. A Friss Újság Színes Regénytára 71. szám. Bp., Általános Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2976806
20456
456
Vécsey Leó: Száműzött szív. DEDIKÁLT! Bp., 1938, Cserépfalvi. Szűr-Szabó József avantgarde illusztrációival. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF