Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Béky Gellért: Ábel Japánban. Parma, 1978., Vallás és Élet, 202 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
20445.

Rufpreis:
1 800 HUF

20446.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Tar Sándor: Szürke galamb. (Bűnregény). Bp., 1996, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20447.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Reményik László: Feketeleves. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2007, Hungarovox. Kiadói papírkötés.
20448.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20449.

Rufpreis:
2 000 HUF

20450.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dénes Tibor (Szerk): BAlassa Bálint válogatott költeményei. Bp., Magyar Népművelők társasága. 96p. Korabeli félvászon kötésben
20451.

Rufpreis:
1 800 HUF

Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve. I-II. köt. Bp., [1929], Athenaeum, 400+(2) p. Második kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
20452.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ladányi István: Névtelen félistenek. (Válogatott írások az 1848/49. évi forradalom és szabadságharc emlékére). Gödöllő, 1961, Gödöllői Járási Tanács Művelődési Osztálya, 1 sztl. lev.+ 32+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
20453.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

M. Iljin: Az óra története. Bp., 1950, Szikra, 114+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, az előzéklapon és a hátsó borítón sarokhiánnyal.
20454.

Rufpreis:
1 400 HUF

Papp István: A titokzatos bankjegyköteg. A Friss Újság Színes Regénytára 71. szám. Bp., Általános Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20455.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20456.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF