Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Cziffra György: Ágyúk és virágok. Ford.: Fedor Ágnes és Herczeg György. Bp., 1983, Zeneműkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20396.

Rufpreis:
1 000 HUF

Caine, Hall: A vörös Jázon. Ford.: Mikes Lajos. Egyetemes Regénytár. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 317+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kis foltokkal, egyébként jó állapotban.
20397.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vathy Elek: A magyar szépirodalom története. Képekkel. A "Magyar Nép" Könyvtára. Bp., 1928, Minerva, 132 p.+12 t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20398.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Maurice Maeterlinck: A termeszek élete. Ford.: Szolchányi Károly. Bp., én.,Dick Manó, 175+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papírborítókkal.
20399.

Rufpreis:
1 800 HUF

Illyés Gyula: Ozorai füzet 1935-1985. Szerk.: Vadas Ferenc. Múzeumi füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárdi Nyomda, 69+2 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20400.

Rufpreis:
2 000 HUF

György Deák: Annyivéri magyarok. 1870, Pest, Corvina Társulat, papírkötés.
20401.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tormay Cécile: Viaszfigurák. Bp., 1918, Singer és Wolfner, 149+(3) p. Első kiadás. Félvászon-kötésben, viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
20402.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gárdonyi Géza: Emlékezetes napok a magyar történelemből. Biczó András rajzaival. Bp., [1942], Dante, 96 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
20403.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Ormay Gábor: Szolgáltat-e az I-gazság-szolgáltatás. DEDIKÁLT! Miskolc, 1999. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20404.

Rufpreis:
1 000 HUF

20406.

Rufpreis:
800 HUF

Kríza Ildikó: A legendaballada. Epikai-lírai alkotások az irodalom és a folklór határán. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
20407.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kálmán Béla: A mai magyar nyelvjárások. Egyetemi magyar nyelvészeti füzetek. Bp., 1951, Tankönyvkiadó, 35+(1) p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos.
20408.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF