Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Kosztolányi Dezső: Alakok. Molnár C. Pál szövegközti illusztrációival. Bp.,[1929], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 144+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval.
20300.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bartha Miklós: Kazár földön. Kolozsvár, 1901, Ellenzék, 2+328 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, a címlapon folttal, kis sérüléssel.   Antiszemita színezetű regény, ami a maga korában jelentős vitákat váltott ki.
20301.

Rufpreis:
2 800 HUF

Goldsmith Oliver: A vékfildi lelkész. I-II. kötet. Elbeszélés angolból - - után.Bp., 1878, Franklin, 111+3+108+2 p. Harmadik kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlap és az utána következő lap sérült, hiányos, névbejegyzéssel, névbélyegzésekkel.
20302.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hangay Sándor: Csókok könyve. Beődi Balogh Gábor (szecessziós) címlapjával. Bp., 1911, Kunossy, Szilágyi és Társa, 94+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
20303.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bródy Sándor: Tímár Liza. Erkölcsrajz három felvonásban. Bp., 1914, Singer és Wolfner, 124+4 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
20304.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hermann Róbert: 1848-as levelek egy magángyűjteményből. DEDIKÁLT! Kiállítási katalógus. Bp., 1997, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
20305.

Rufpreis:
2 800 HUF

Greguss Ágost: Népek lantja. Pest, 1866, Emich Gusztáv, 1 (díszcímlap) t. +156 p. Második, bővített kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, foltos, kissé kopott borítóval.
20306.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Schmidt Sándor: A drágakövek I. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült, kijáró lapokkal.
20307.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Laforet Miklós József: A divatos hűtlenség és főokai. Magyarítá a Kalocsai Növendékpapság "Sz. Ágoston-Egylete." Kalocsa, 1874., Malatin és Holmeyer,12+IV+195+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20308.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vitéz Dr. József Ferenc királyi herceg: Magyar föld dalai. Bp., 1930, Stephaneum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20309.

Rufpreis:
1 600 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp.,1887, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított címlappal, az elülső szennylap, a címkép, és a címlap kijár.
20310.

Rufpreis:
2 000 HUF

Faludy György: Villon balladái. New York-Geneve, [1954], Pea Könyvek, 56 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
20311.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF