Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Benedek István: Semmelweis. DEDIKÁLT! Bp.,1980, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült, szétvált kötéssel.
20312.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ady Endre: A tegnapi Páris. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Kovách Aladár. Bolyai Könyvek 25. köt. (Bp., 1942), Bolyai Akadémia, 128 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
20313.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Szabó László: Egy gondolat bánt engemet... Fáy Dezső 12 kőrajzával. (Bp., 1936), Magyar Bibliofil Szövetség, 57+(1) p. Névre szóló példány (,,Ez a példány készült Hirsch Albert, a Magyar Bibliofil Szövetség rendes tagja számára"). Kiadói kartonált papírkötés.
20314.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pietro Aretino válogatott írásai. Vál., ford., előszóval és jegyzetekkel ellátta: Koltay-Kastner Jenő. Bp., 1959, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, két lap sarkán vágásból eredő hiánnyal.
20315.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ignotus [Veigelsberg Hugó]: Olvasás közben. Jegyzetek és megjegyzések.; Változatok a G-húron. [Egy kötetben]. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 216 p.; 55+(1) p. Egészvászon-kötésben, a borítón kisebb folttal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel.
20316.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pascal, Blaise: Gondolatok. Ford.: Fónagy Iván. Francois Mauriac bevezetésével. Bp., 1944, Bibliotheca. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a könyvtesttől különvált borítóval.
20317.

Rufpreis:
1 400 HUF

Berkesi András: A 13. ügynök. DEDIKÁLT! Bp.,1972,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20318.

Rufpreis:
1 800 HUF

Berkesi András: Akik nyáron is fáznak. DEDIKÁLT! Bp.,1971,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
20319.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dánielné Lengyel Laura: Rákóczi fejedelem a napkirály udvarában. Fáy Dezső négy rajzával. Bp., én., Athenaeum. Kiadó illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült, laza kötéssel.
20320.

Rufpreis:
2 000 HUF

Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Bp.,1937, Gondolat Kiadás. Első kiadás. Kiadói Illusztrált papírkötésben, szakadozott, kissé foltos borítóval.
20321.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Louys, Pierre: Aphrodite. Ford.: Dr. Rózsa Géza. Bp., 1897, Sachs és Pollák (Márkus Samu-ny.), 236+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, az eredeti illusztrált elülső papírborító bekötve, néhány kissé sérült lappal, a címlapon tulajdonosi bélyegzővel (Sárkány Miklós, 1912).
20322.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. K.n., 2011. Kiadói papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20323.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF