Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Gaghy Dénes: A Rákóczi-kor elbeszélő költészete. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 98+1 p. Átkötött kissé foltos, kissé kopott félvászon-kötés.
20360.

Rufpreis:
3 000 HUF

Brankovics György: Shakespeare jellemképei. Ujabb tanulmányok. Bp.,(1878),Aigner Lajos, (Rudnyánszky A-ny.),153+2 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, a címlapon bejegyzésekkel, kissé kopott borítóval.
20361.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zudor János: Romániából jöttem. "Ifjú szívekben élek." Szőcs Géza előszavával. A Magyar Bibliofil Társaság sorozata. [Bp.], 1990, Magyar Bibliofil Társaság - Officina Nova, 31 p. A borító Kass János munkája. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (880./1000) példányban.
20362.

Rufpreis:
1 600 HUF

Filadelfi Mihály: Háttal a térnek. Békéscsaba, 1976, Békéscsabai Megyei Könyvtár házinyomdája. Filadelfi Mihály (1930-) költő, író által aláírt, számozott (84/250) példány. Kiadói papírkötés, borítón tollas firkával.
20363.

Rufpreis:
3 000 HUF

1940 Kincses Kalendárium. XLIV. évf. Bp., Stádium. Érdekes írásokkal. Benne fekete-fehér fotókkal, közte a finn-orosz (téli) háborúról. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
20364.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hegyesi János: Az utak őre. DEDIKÁLT! Békéscsaba, 1985., Békés m. Tanács Művelődésügyi Osztálya. Kiadói papírkötés
20365.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Beke György: Fölöttünk a Havasok. Családi krónika. DEDIKÁLT! Napoca/Kolozsvár, 1980, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20366.

Rufpreis:
1 800 HUF

Marton János: A magyar tarokkjátékok kézikönyve. (Egy kétszáz éves Hungaricum története, elmélete és gyakorlata). Pomáz, 2006, Kráter Műhely Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
20367.

Rufpreis:
1 400 HUF

Orbán Viktor: Út a győzelemhez. Minden hangszeren. Bp., 2014., Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20368.

Rufpreis:
1 800 HUF

20369.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szana Tamás: Városról városra. Olaszországi képek. Bp., 1904, Hornyánszky Viktor, 4+262+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza címlappal.
20370.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ponori Thewrewk Emil: Anakreon. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: - - . Görög és Latin Remekírók. Bp., 1885, MTA (Franklin-ny.), XV+(1)+311 p. Kiadói papírkötés, javított, pótolt gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, részben szétvált fűzéssel.
20371.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF