Gaghy Dénes: A Rákóczi-kor elbeszélő költészete. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 98+1 p. Átkötött kissé foltos, kissé kopott félvászon-kötés.
Brankovics György: Shakespeare jellemképei. Ujabb tanulmányok. Bp.,(1878),Aigner Lajos, (Rudnyánszky A-ny.),153+2 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, a címlapon bejegyzésekkel, kissé kopott borítóval.
Zudor János: Romániából jöttem. "Ifjú szívekben élek." Szőcs Géza előszavával. A Magyar Bibliofil Társaság sorozata. [Bp.], 1990, Magyar Bibliofil Társaság - Officina Nova, 31 p. A borító Kass János munkája. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (880./1000) példányban.
Filadelfi Mihály: Háttal a térnek. Békéscsaba, 1976, Békéscsabai Megyei Könyvtár házinyomdája. Filadelfi Mihály (1930-) költő, író által aláírt, számozott (84/250) példány. Kiadói papírkötés, borítón tollas firkával.
P. Terentius Afer: Az élősdi. Latinul és magyarul. Ford., a jegyzeteket és a kísérő tanulmányt írta: Maróti Egon. Trencsényi-Waldapfel Imre bevezető tanulmányával. Görög és Latin Írók Scriptores Graeci et Latini 4. Bp., 1961, Akadémiai Kiadó. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 900 példányban.
Ponori Thewrewk Emil: Anakreon. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: - - . Görög és Latin Remekírók. Bp., 1885, MTA (Franklin-ny.), XV+(1)+311 p. Kiadói papírkötés, javított, pótolt gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, részben szétvált fűzéssel.