Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Polcz Alaine: Macskaregény. Pozsony, 2007, Kalligram. Kiadói papírkötés.
20372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czigány György: Mézet ont az ég. (Hetven vers.) DEDIKÁLT! Bp., 2002, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés. + Benne a könyvbemutató, a szerző által DEDIKÁLT meghívójával.
20373.

Rufpreis:
2 800 HUF

Karácsony István: Gyümölcskosár. A szerző által DEDIKÁLT példány. Regős Ágnes illusztrációival. hn., 1999, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (695./1000) példány.
20374.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dalok könyve. (Si King). Kínai eredetiből magyar prózára ford., az utószót, a magyarázó jegyzeteket írta: Tőkei Ferenc. Bp., 1959, Európa. Második kiadás. A kötésterv, címlap és a díszítő rajzok Kálmán Klára munkája. Kiadói egészvászon-kötés.
20375.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bornemisza Péter: Válogatott írások. 1553-1584. Összeáll. és a jegyzeteket írta: Nemeskürty István. Bp., 1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 4150 példányban.
20376.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alfred Neumann: Hatan voltak. Ford: Kertész K. Róbert. Bp.,én.,Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20377.

Rufpreis:
1 400 HUF

20378.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hogyor József: A bércek titkai. DEDIKÁLT! Veszprém, 1984, Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20379.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20380.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdős Renée: Santerra bíboros. ALÁÍRT! Bp., 1924, Dick Manó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20381.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes kalendáriummal kapcsolatos tétel, 3 db:   Nagy Sándor: Régi magyar kalendárium. Székesfehér, 1995., (Mátrix Kft-ny.) Kiadói papírkötés.;   Supka Géza: Kalandozás a kalendáriumban és más érdekességek. Rékassy Csaba illusztrációival. Bp.,1989,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Endrei Walter: A parasztkalendárium. Bp., 1983, Magyar Iparművészeti Főiskola, 42+1 p.+1 melléklet. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.;
20382.

Rufpreis:
1 400 HUF

Náray Tamás: Anyám szerint. Bp., 2022, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20383.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF