Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban,
20421.

Rufpreis:
2 000 HUF

1956 Úttörő zsebkönyv, 5 db, Bp., 1955. Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, eredeti, kissé sérült kartontokjában.
20422.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db sci-fi könyv: Apáti Miklós: A Fekete Gén. Kozmosz Fantasztikus Könyvek. Bp., 1982, Kozmosz Könyvek. Kiadói papírkötés. + Gemma. 16 sci-fi novella. (2 példányban). Bp., 1985, VÉGA Magyar Sci-Fi Egyesület. Kiadói papírkötés.
20423.

Rufpreis:
1 200 HUF

Garai Ferenc: Hamis gyémántok. A szerző, Garai Ferenc (1876-1949) újságíró, író által Tábori Kornél (1879-1944) író, újságírónak DEDIKÁLT! Bp., 1905, Révai. Könyvkötői (Érszhegyi Géza), aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, szennylap sérült, helyenként kissé foltos lapokkal.
20424.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bob Dylan: Mit fúj a szél. Blowin' in the wind. Vál., ford. ésaz utószót írta: Barna Imre. Bp.,1989,Árkádia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + 1975 People magazin 1975. nov. 10. száma, a címlapon Bob Dylan-nal, valamint benne róla szóló újságcikkel.
20425.

Rufpreis:
1 000 HUF

Longus: Daphnis és Chloe. A Courier szövege nyomán ford. Fóti József Lajos. Bp., 1921.,Sacelláry, 1 (Faragó Géza (1877-1928) erotikus témájú, szecessziós illusztrációja, címkép t.) +256 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20426.

Rufpreis:
2 400 HUF

Paulovics István: Reviczky Gyula. Bp., 1910.,Franklin, 1t.+239+1 p.+11t. Átkötött egészvászon-kötés, hiányos címlappal.
20427.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hatszáz magyar nemzeti dal szavalmányok és dalok gyüjteménye. Bp.,én,Méhner Vilmos. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
20428.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége, 175 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, a tartalomjegyzékben bejelölésekkel.
20429.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lovik Károly, ifj.: Vendégségben őseinknél. Dallos Hanna rajzaival. Bp., [1936], Franklin-Társulat, 133+(3) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
20430.

Rufpreis:
1 600 HUF

Giacomo Casanova emlékiratai. Ford.: Takács Mária. A Világirodalom memoárjai. Bp., én.,Világirodalom. Kiadói kopott félvászon-kötés.
20431.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bodor Pál: Svájci villa. DEDIKÁLT! Bp.,1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20432.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF