Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

20518.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csillag Sándor Dózni. Dohányzók és nem dohányzók olvasókönyve. Bp., 2000, Pallas Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés.
20519.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szederkényi Anna: A kőfalon túl. (Kép az életből). + Karin Michaelis: A veszedelmes életkor. Egy negyvenéves asszony naplója. Ford.: Szederkényi Anna. [Egybekötve]. Modern Könyvtár 18. és 29-30. sz. Bp., 1910-1911, Politzer Zsigmond és Fia, 45+(3) p., 83+(5) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
20520.

Rufpreis:
1 600 HUF

20521.

Rufpreis:
1 000 HUF

20522.

Rufpreis:
1 200 HUF

20523.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hunyady István: Egyszerűség dicsérete. DEDIKÁLT! Bp., 1947, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
20524.

Rufpreis:
1 400 HUF

Eötvös József: Babérlombok. Báró Eötvös József műveiből. Füzte mély hálája s hódolata emlékéül Vachott Sándorné. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv, 1 (címkép, Eötvös József portréja) t. +XXXIX+502+1 p. Kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, foltos.
20525.

Rufpreis:
3 000 HUF

20526.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Joanna Bator: Homokhegy. Ford.: Hermann Péter. Bp., 2011, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20527.

Rufpreis:
2 400 HUF

Danny Sugerman: The Doors. The Illustrated History. New York, 1983, William Morrow and Company. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20528.

Rufpreis:
3 000 HUF

Révay Mór János: Írók, könyvek, kiadók. Egy magyar könyvkiadó emlékiratai. II. kötet. Bp., 1920, Révai, 2 sztl. lev.+ 458 p.+ 15 t. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a fűzéstől elváló előzéklappal.
20529.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF