Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Fábry Sándor: Dizájn center. Leányfalu, 2005, Bohumil Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
20530.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ioannis Stobaei [Stobaeus]: Florilegium. I-III. köt. Lipsiae, 1893, Sumptibus Succ. Ottonis Holtze. Görög nyelven. Egységes félvászon-kötésben, kissé sérült borítókkal, néhány kijáró lappal.
20531.

Rufpreis:
3 000 HUF

20532.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kardos Samu: Báró Wesselényi Miklós élete és munkái. II. köt. Bp., 1905, Légrády, 1 (címkép) t. + 2+614+1 p. + 2 (fekete-fehér fotók) t. + 9 (hasonmások, közte 6 kihajtható, 1 kétlapos) t. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó szennylapon hiánnyal, 3 tálba szakadt.
20533.

Rufpreis:
1 600 HUF

Így lettem Michel Obama. Bp., 2018. Hvg. Kiadói kartonálásban papír védőborítóval
20534.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pilinszky János 2 műve:   A mélypont ünnepélye. Próza. 1-2. köt. A vál., szerk., sajtó alá rendezés, az előszó és utószó Jelenits István munkája. Bp.,1984,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Beszélgetések Pilinszky Jánossal. Vál. és szerk.: Török Endre. Bp.,1983,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.;
20535.

Rufpreis:
2 000 HUF

20536.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fáth Imre: Boszokránymese. Bp., 1925, Budapesti Irodalmi és Nyomdai Rt. kiadása. Modern félvászon kötésben, részben felvágatlan példány, Végh Gusztáv illusztrációjával ellátott címlapon javított szakadással, néhány lapon lapszéli szakadással.
20537.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Magyar és külföldi irodalom. Ady Endre összes művei III. köt. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
20538.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wl[adyslaw] St[anisław] Reymont: Parasztok I-IV. [Két kötetben.] Ford.: Tomcsányi János. Halhatatlan Könyvek. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20539.

Rufpreis:
2 400 HUF

20540.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kovács Áron - P. Kusnyír Éva: Mesélő tárgyak a Sárospataki Református Kollégiumban. Sárospatak, 2022. Hernád. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Takács Béla: "Uram, hajlékodat, szeretem házadat..." Református művészet Magyarországon. Hapák József felvételeivel. Bp.,1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
20541.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF