Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

20481.

Rufpreis:
1 600 HUF

20482.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
20483.

Rufpreis:
1 200 HUF

20484.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Hú. 1966, Móra. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült.
20485.

Rufpreis:
1 000 HUF

20486.

Rufpreis:
1 000 HUF

Király László: Amikor pipacsok voltatok. Versek. Bukarest, 1982., Kriterion. A borító Árkossy István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés. + "Amikor pipacsok voltatok." Bartha Levente előadóestje. Összeállítás Király László verseiből. Rendezte: Kovács Levente. Székelyudvarhelyi Népszínház, előadás plakát, 50x60 cm. Mind a kettő, az előadó, Bartha Levente székelyudvarhelyi el?adóm?vész által DEDIKÁLT!
20487.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pomogáts Béla: Otthon a világban. Írások Takáts Gyuláról. Somogyi Almanach 42. sz. Kaposvár, 1986., Somogyi Almanach. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 600 példányban.
20488.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Emlékül Gyulai Pálnak - Születésének nyolczvanadik évfordulója alkalmából. (Versek). Bp., 1906, Franklin-Társulat, 43 p. + 5 t. Kiadói, kissé viseltes, foltos egészbőr-kötésben, kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzővel, ajándékozási bejegyzéssel, egy képtáblánál hiányzó hártyapapírral.
20489.

Rufpreis:
3 000 HUF

20490.

Rufpreis:
2 400 HUF

20491.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vörösmarty minden munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Pest, 1863., Ráth Mór, 4+299 p. Korabeli kopott félvászon-kötés.
20492.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF