https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 332
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3026721
20481
456
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Radó Vilmos: Újváry Miklós a magyar Robinson. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2742056
20482
456
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Maria Konopnicka: Krysta., Bp .,1961., Helikon, vászonkötés, jó állapotban. + Shakespeare szonettjei, Kormos István (szerk)., Bp 1957., Móra, vászonkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
3013703
20483
456
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3013699
20484
456
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1963, Magvető. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3013674
20485
456
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Hú. 1966, Móra. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült. 2858266
20486
456
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban. 3029906
20487
456
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Király László: Amikor pipacsok voltatok. Versek. Bukarest, 1982., Kriterion. A borító Árkossy István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés. + "Amikor pipacsok voltatok." Bartha Levente előadóestje. Összeállítás Király László verseiből. Rendezte: Kovács Levente. Székelyudvarhelyi Népszínház, előadás plakát, 50x60 cm. Mind a kettő, az előadó, Bartha Levente székelyudvarhelyi el?adóm?vész által DEDIKÁLT!
Das Lot is nicht erreichbar
3029573
20488
456
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pomogáts Béla: Otthon a világban. Írások Takáts Gyuláról. Somogyi Almanach 42. sz. Kaposvár, 1986., Somogyi Almanach. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 600 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2906646
20489
456
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Emlékül Gyulai Pálnak - Születésének nyolczvanadik évfordulója alkalmából. (Versek). Bp., 1906, Franklin-Társulat, 43 p. + 5 t. Kiadói, kissé viseltes, foltos egészbőr-kötésben, kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzővel, ajándékozási bejegyzéssel, egy képtáblánál hiányzó hártyapapírral.
Das Lot is nicht erreichbar
3003983
20490
456
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jósika Miklós: A hat uderszki leány. I-IV. köt. (Két kötetben.) Regény. Bp., 1894, Franklin. Negyedik kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2854776
20491
456
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bajza József összegyűjtött munkái. III-IV. kötet. Pest, 1862-1863., Heckenast Gusztáv, 2+206+2;4+235 p. Második, bővített kiadás. Korabeli aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2854801
20492
456
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty minden munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Pest, 1863., Ráth Mór, 4+299 p. Korabeli kopott félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse