Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975382
20493
456
Gulyás Pál szerk.: Népkönyvtári címjegyzék. A népkönyvtárak és kisebb közkönyvtárak részére ajánlható művek magyarázatos jegyzéke. Bp., 1910. Múzeumok és Könyvtárak Országos Tanácsa. Kiadói vászonkötésben 3023139
20495
456
Kalandok és útirajzok az ifjúság számára. Az Otthon Könyvtára. Szerk.: Zöldi Márton és Sebestyén Károly. Bp., [1907], Phönix Irodalmi Rt. (Jókai-ny.), 249+(1) p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány kisebb folttal, hiányzó címlappal.
3030585
20496
456
Shakespeare, William: Tévedések játéka. Vígjáték öt felvonásban. Ford.: Arany László. hn.én., nyn., 87 p. Papírkötés, felvágatlan lapokkal. Domahidy Miklós névbejegyzésével, dátumozásával (1943. VI. 17.) = Domahidy Miklós (1922-2008) író, forgatókönyvíró, borász?
2966149
20497
456
Mihály Babits 21 poems from the Hungarian by István Tóthfalusi. Bp.,1988 Maecenas. Kiadói illusztrált bársonykötésben
3026746
20498
456
Naomi Toth: Robert de Niro. Bp., 2014, Vintage Media. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2986169
20499
456
3026695
20500
456
2009 Napút. XI: évf. 6. sz. 2009. augusztus. Csáth-szám, 128 p. + Sárközi László: Csikágó. Szonettciklus. Napút-füzetek 36. Bp., Napkút Kiadó Kft, 24 p. Kiadói papírkötés.
2864378
20501
456
600
3031497
20502
456
Pénz, pénz, pénz. hasznos mulatságok sorozatból. Bp., 1957. Bibliotheca. Kiadói papírkötésben, kissé sérült 3031483
20503
456
Moór Gyula: Tegnap és holnap között. Budapest, 1947, Révai. Kiadói félvászon kötés. Kijáró előzéklapokkal.
2994871
20504
456
Latzkó Andor: Békebíróság. Bp., 2021, Napkút Kiadó. Kiadói papírkötésben.
2994873
20505
456
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF