Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Gulyás Pál szerk.: Népkönyvtári címjegyzék. A népkönyvtárak és kisebb közkönyvtárak részére ajánlható művek magyarázatos jegyzéke. Bp., 1910. Múzeumok és Könyvtárak Országos Tanácsa. Kiadói vászonkötésben
20493.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kalandok és útirajzok az ifjúság számára. Az Otthon Könyvtára. Szerk.: Zöldi Márton és Sebestyén Károly. Bp., [1907], Phönix Irodalmi Rt. (Jókai-ny.), 249+(1) p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány kisebb folttal, hiányzó címlappal.
20495.

Rufpreis:
2 000 HUF

Shakespeare, William: Tévedések játéka. Vígjáték öt felvonásban. Ford.: Arany László. hn.én., nyn., 87 p. Papírkötés, felvágatlan lapokkal.   Domahidy Miklós névbejegyzésével, dátumozásával (1943. VI. 17.) = Domahidy Miklós (1922-2008) író, forgatókönyvíró, borász?
20496.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mihály Babits 21 poems from the Hungarian by István Tóthfalusi. Bp.,1988 Maecenas. Kiadói illusztrált bársonykötésben
20497.

Rufpreis:
2 000 HUF

Naomi Toth: Robert de Niro. Bp., 2014, Vintage Media. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20498.

Rufpreis:
2 000 HUF

20499.

Rufpreis:
2 000 HUF

2009 Napút. XI: évf. 6. sz. 2009. augusztus. Csáth-szám, 128 p. + Sárközi László: Csikágó. Szonettciklus. Napút-füzetek 36. Bp., Napkút Kiadó Kft, 24 p. Kiadói papírkötés.
20500.

Rufpreis:
2 000 HUF

20501.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Pénz, pénz, pénz. hasznos mulatságok sorozatból. Bp., 1957. Bibliotheca. Kiadói papírkötésben, kissé sérült
20502.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moór Gyula: Tegnap és holnap között. Budapest, 1947, Révai. Kiadói félvászon kötés. Kijáró előzéklapokkal.
20503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Latzkó Andor: Békebíróság. Bp., 2021, Napkút Kiadó. Kiadói papírkötésben.
20504.

Rufpreis:
1 200 HUF

20505.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF