https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 332
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2989879
20469
456
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csongárdi Kata: Millió rózsaszál dalregény. DEDIKÁLT! Valamint Csongrádi Katát ábrázoló aláírt kártyával. hn., 1988, Szerzői. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2989894
20470
456
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vámos Miklós: Márkez meg én. DEDIKÁLT! Bp., 2004, Ab Ovo. Kiadói kartonált papírkötés. 2984760
20471
456
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mesterházi Lajos: Az ártatlanság kora. A szerző, Mesterházi Lajos (1916-1979) által Szépvölgyi Zoltán (1921-2006), Budapest Főváros Tanácsának elnöke részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2948050
20472
456
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Flóris József: Tetők felett. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Rajkai Lajos. Kiadói papírkötés, foltos. 2804251
20473
456
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Május Elseje Társaság. Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József, Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
2639844
20474
456
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ráskai Ferenc: Egy Kossuth-kép regénye. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói félvászon kötés. Foltos, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal. Tulajdonosi bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2638562
20475
456
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
4 db dedikált könyv: Koppány Zsolt: Akvarell, Tóth Béla: Terhesség és életmód, Birkás Erzsébet: A megmaradás földjén, Gyárfás Endre: Zöldág parittya.
Das Lot is nicht erreichbar
2638537
20476
456
0
900
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2586127
20477
456
0
900
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bódás János: Gyalogút. - - versei. [Bp.], 1940., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2637280
20478
456
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2638541
20479
456
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2637831
20480
456
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse