Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Ifj. Lónyay Sándorné: Jósolás a kézből. Szekszárd, 1990, Babits. Az 1898-as kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
20457.

Rufpreis:
2 800 HUF

Majakovszkij, Vlagyimir Vlagyimirovics: Lenin. Ford.: Radó György. Az eredeti linóleummetszeteket Raszler Károly készítette. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal. Számozott (671./800) példány. Csak 800 példány bőrkötéses!
20458.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hafiz (1325-1390): 50 Ghazal. Szerk. és a tanulmányt írta: Dr. Sárközy Miklós. Pécs-Bp.,2018.,Pécsi Testvérvárosi Egyesület - Magyar Pen Club,(Pytheas-ny.) Perzsa és magyar. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.
20459.

Rufpreis:
4 000 HUF

Heltai Jenő: A hét sovány esztendő és más elbeszélések. Bp.,[1918], Athenaeum, 159+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, ex libris-szel: Ex Libris Fogtechnikusok Orsz. Szöv. Könyvtára.
20460.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sáfrán Györgyi: Arany János és Rozvány Erzsébet. Bp., 1960, MTA. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, javított gerinccel, egy lap sarkán hiánnyal. Megjelent 500 példányban.
20461.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balázs Imre József: Vidrakönyv. Kolozsvár, 2006, Koinónia. Kiadói papírkötés. A szerző által Gerevich András (1976- ) költő részére DEDIKÁLT példány.
20462.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bényi Gergely: Elfeledett betűk. Deutsch Zoltán rajzaival. Bp., 1993, Belvárosi Könyvkiadó, 56+(2) p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az illusztrátor, Deutsch Zoltán (1975- ) által DEDIKÁLT példány.
20463.

Rufpreis:
2 400 HUF

Babits Mihály: A torony árnyéka. Mesék és novellák. Bp.,[1931.],Athenaeum, 248+1 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az utolsó 5 lap laza, majdnem kijár.
20464.

Rufpreis:
2 400 HUF

Moldova György: A törvény szolgája és egyéb történetek. Rakéta Regénytár. Bp., 1980, Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. A szerző által aláírt példány!
20465.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heller Ágnes: Szilveszteri szimpózium. H.n., 1992, T-Twins Kiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a belső kötéstáblák és néhány lap foltos. Számozott (532./1100), a szerző által aláírt példány.
20466.

Rufpreis:
2 000 HUF

Utánunk az özönvíz. Szerk.: Dobos Lídia, Rácz Judit, Vit László. Bp., 1989, Duna Kör - ELTE-ÁJTK Politikatudományi Tanszékcsoport. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
20467.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gábor J. Dzsingisz: Európába - félúton. Egy diplomata feljegyzései 1999-2005. A szerző, Gábor J. Dzsingisz (1940-) diplomata, politikus által DEDIKÁLT példány. Bp., 2006, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20468.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF