Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3051259
20433
456
2200
Erdélyi Férfiak Egyesületének Évkönyve 1928-1933. Bp., Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói papírkötésben 3051234
20434
456
Fodor József: Mérlegen. Ujabb versek. (1943-1945.) Első kiadás! Bp., 1945, Új Idők Irodalmi Intézet Rt.,(Hungária-ny.), 158 p. Kiadói papírkötés, borítón kis hiánnyal
3051285
20435
456
Zsoldos László Dekameronja: A kegyelmes úr feleségei. Bp., cca 1925. Kiadói papírkötésben
3051289
20436
456
Kaczér Illés: A király aludni akar. Budapest, é.n., Bíró Miklós kiadása. Első kiadás. Kiadói illusztrált (Kónya Sándor) papírkötés. klssé sérült
3029095
20437
456
Angus McLaren: Szexualitás a 20. században. Osiris Könyvtár. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés.
2990313
20438
456
Magyarországi madárijesztők. Hatvany Lajos Múzeum Füzete No. 10. Békéscsaba, 1981., Kner-ny. Benne Tandori Dezső: Riasztó jelek c. versével. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
2998923
20439
456
Sydney Omarr's Weekly Astrological Guide for Aquarius (January 20 - February 18) 1974. (Asztrológiai útmutató - Vízöntő). New York, 1973, New American Library. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
3012440
20440
456
Alexy [Elza]: Életművészet. Könyv az akaraterőről. Bp., é.n. (cca 1942), Magyar Könyvkiadó, 61+(3) p. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
2812403
20441
456
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban 3045799
20442
456
Speter Erzsébet: Nevem Speter Erzsébet. DEDIKÁLT! Bp., 1997. Türelem Háza. Kiadói papírkötésben
3045756
20443
456
Terplán Zénó: Pattantyús-Ábrahám Géza. Bp., 1984. MTA. KIadói vászon kötésben, papír védőborítóval 3050941
20444
456
Csiky Gergely: A proletárok. Csiky Gergely Színművei II. köt. Bp., 1882., Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, régi intézményi bélyegzéssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF