Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3050870
20409
456
Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Turul Szépmives könyvkiadó, Bp., kiadói félvászon kötés, sérült kiadói papírborítóval.
3050908
20410
456
Karády Ignácz szerk.: Legujabb magyar-német levelező. Bp., Franklin-Társulat, kissé sérült kartonált papírkötés.
3050892
20411
456
Forró Pál: Te... és a szerelem. A nemek harca modern megvilágításban. Bp.,1935, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Sérült, foltos kiadói papírkötés.
3050895
20412
456
Mantegazza Pál: A szerelem élettana. Bp., 1894, Rozsnyai Károly, foltos kiadói egészvászon kötés.
3050876
20413
456
Ady könyv. I. kötet. Amicus-kiadás, sérült papírkötésben.
3050857
20414
456
Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Turul Szépmíves Könyvek 1. kötet. A borító rajza Haranghy Jenő (1894-1951.) munkája. Bp.,[1941], Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesülete. Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé szakadt, és fakó gerincű papírborítóval.
3050683
20415
456
Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, javított kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
3048310
20416
456
Szabó István Andor: Az uriember. A jó társaság szabályai. Bp., én., Légrády. Ötödik kiadás. Átkötött modern papírkötés, foltos címlappal.
3049840
20417
456
Paul Valéry: Változatok. Ford.: Strém Géza. Gyergyai Albert bevezetésével. Világkönyvtár. Bp., én., Révai. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
3051280
20418
456
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. Kiadói félvászon kötésben DEDIKÁLT 3046166
20419
456
Rózsahegyi László: Aranykígyó. (DEDIKÁLT). Világhírű Regények. Bp., é.n., Tolnai, 249+(6) p. Kiadói félbőr-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, az 1-30. oldalak kijárnak. A szerző által DEDIKÁLT példány. 3051288
20420
456
(Louvet de Couvray, Jean-Baptiste): Faublas lovag szerelmi kalandjai. Számos vonzó képpel. Bp. é.n. Rozsnyai. Kiadóói, sérült papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF