Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Magyar Könyvtár, ill. Olcsó Könyvtár sorozatok 3 kötete: Heltai Jenő: Lim-lom.; Dr. Áldásy Antal: Pázmány Péter élete. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). + Marczali Henrik: Italicae res. Bp., 1915, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
20384.

Rufpreis:
1 800 HUF

Benedek Elek: Nagyapóéknál. Pesti fiú a Székelyföldön. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1941], Singer és Wolfner, 141+(3) p. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
20385.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fábián Miklós: Gyóni Géza (1884-1917). Pest Megyei Téka 5. Dabas-Szentendre, 1984, Dabas Városi jogú Nagyközségi Tanács - Pest megyei Művelődési Központ és Könyvtár. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20386.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Szülőföldem. Vál., szerk., az előszót írta: Vadas Ferenc. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1984, Dr. Vadas Ferenc (Szekszárdi Nyomda). Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással. Számozott (7./200), Illyés Gyuláné Kozmutza Flóra (1905-1995) által aláírt példány.
20387.

Rufpreis:
2 000 HUF

Charles Bukowski: Hollywood. With an introduction by Howard Sounes. Edinburgh-London-New York, 2007., Canongate. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20388.

Rufpreis:
1 200 HUF

William Shakespeare: Hamlet, Felsült szerelmesek. Ford. Arany János. Bp., 1867, Ráth Mór Aranyozott félvászon kötésben
20389.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1863., Kisfaludy-Társaság. Második kiadás. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
20390.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
19

Csoóri Sándor: Várakozás a tavaszban. ALÁÍRT! Első kiadás. Bp., Magvető. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
20391.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőllősy Klára: Kiklász-kalandozások. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Gondolat. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20392.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói kissé foltos halina kötésben, egyébként jó állapotban.
20393.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vághidi Ferenc: A Dynamit regénye. Alfred Nobel élete. Bp., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóban, kissé kopottas állapotban.
20394.

Rufpreis:
1 000 HUF

Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Horger Antal, Hubay Jenő, Kogutowicz Károly, Teleki Pál és mások. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 335 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel.
20395.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF