Longosz: Daphnisz és Chloé. Marc Chagall litográfiáival, Faludy György versével. Bp.,2001, Glória. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
Peter Biskind: Easy riders, raging bulls. How the sex-drugs-and-rock 'n' roll generation saved Hollywood. New York, 1998., SImon&Schuster. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A világirodalom története. Paul Wiegler nyomán Király György és Turóczi-Trostler József közreműködésével átdolgozta: Benedek Marcell. I. köt. Bp., én., Révai. Átkötött félvászon-kötés.
Hatvany Lajos: Emberek és korok. I-II. köt. Vál. és sajtó alá rendezte: Belia György. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 4800 példányban.
Dr. Kosutány István: Kézvonalak - embersorsok. Tudományos gyakorlati kéz-tan. Orvosok, tanítók, szülők ábrázoló művészek és művelt laikusok számára. Bp., [1942], Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, 303 p.+ XVI t. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban.
Surányi Miklós műveinek emlékkiadása, 3 kötet: Surányi Miklós: A trianoni páva / A gyujtogató.; A szent hegy / A mágus.; Domoszlay László. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, nagyrészt jó állapotban, az egyik kötet borítója kissé sérült.