Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Illés Endre: Hamu. DEDIKÁLT! + Illés Endre: Száz történet. DEDIKÁLT! Bp., Magvető. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20554.

Rufpreis:
1 000 HUF

Török Sándor: Életed kész regény. Első kiadás! Bp., 1946, Révai. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborító, kissé kopottas állapotban.
20555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hermann Keyserling gróf: Könyv a házasságról. Bp., é.n. Nova. Kiadói vászonikötésben kis kopással
20556.

Rufpreis:
1 600 HUF

Longosz: Daphnisz és Chloé. Marc Chagall litográfiáival, Faludy György versével. Bp.,2001, Glória. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
20557.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Magda 3 könyve: A Danaida. Borsos Miklós rajzaival. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Az ajtó. Bp., 1987, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Mondják meg Zsófikának. Bp., 2007, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
20558.

Rufpreis:
1 800 HUF

20559.

Rufpreis:
1 600 HUF

Peter Biskind: Easy riders, raging bulls. How the sex-drugs-and-rock 'n' roll generation saved Hollywood. New York, 1998., SImon&Schuster. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20560.

Rufpreis:
1 000 HUF

20561.

Rufpreis:
800 HUF

Lukács György: A realizmus problémái. Ford.: Gáspár Endre. (Bp., 1948), Athenaeum. 391+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
20562.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hatvany Lajos: Emberek és korok. I-II. köt. Vál. és sajtó alá rendezte: Belia György. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 4800 példányban.
20563.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Kosutány István: Kézvonalak - embersorsok. Tudományos gyakorlati kéz-tan. Orvosok, tanítók, szülők ábrázoló művészek és művelt laikusok számára. Bp., [1942], Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, 303 p.+ XVI t. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban.
20564.

Rufpreis:
1 400 HUF

Surányi Miklós műveinek emlékkiadása, 3 kötet: Surányi Miklós: A trianoni páva / A gyujtogató.; A szent hegy / A mágus.; Domoszlay László. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, nagyrészt jó állapotban, az egyik kötet borítója kissé sérült.
20565.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF