Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Közigazgatási Kis Lexikon. Hatóságok, ügyvédek, és a jogkereső közönség számára. Bp., 1929, Pallas. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
20542.

Rufpreis:
2 800 HUF

Heller Ágnes - Kőbányai János: Bicikliző majom. Élet- és korrajz. Bp., 1998, Múlt és Jövő. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20543.

Rufpreis:
2 000 HUF

Valerio Massimo Manfredi: Alexandrosz, I-III. köt. Bp., 2003, Focus Kiadó. Kiadói papírkötés.
20544.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Lagerlöf, Selma (1858-1940)] Lagerlöf, Zelma: Gösta Berling. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1912., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
20545.

Rufpreis:
2 000 HUF

Klaniczay Tibor: Zrínyi Miklós. Bp., 1954., Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel . Megjelent 1000 példányban.
20546.

Rufpreis:
800 HUF

Cserkuti Dávid - Gáspár Tamás: Unicum illusztrációk. Bp., 2007, Képes Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón apró sérülés.
20547.

Rufpreis:
2 000 HUF
26

Hatvany Lajos: Urak és emberek. Bp.,1980,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20548.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rod Stewart: Rod - önéletrajz. Ford.: Bus András. hn., 2013, Trubadur. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20549.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche Lázár Alfréd: Tűzpróba. Bp., 1917, Franklin-Társulat, 369 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel és fűzéssel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.
20550.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krúdy Gyula: Pest-Budai hangulatok és Álmoskönyv. Bp., 2013-1981, Alinea - Magvető. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, az első kötet volt könyvtári példány.
20551.

Rufpreis:
1 400 HUF

20552.

Rufpreis:
1 200 HUF

Remekírók 4 kötete: Kisfaludy Sándor I-II, Homéros Iliásza, Madách Imre válogatott munkái. Aranyozott, festett egészvászon kötésben, kis kopással
20553.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF