Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3048231
20542
456
Közigazgatási Kis Lexikon. Hatóságok, ügyvédek, és a jogkereső közönség számára. Bp., 1929, Pallas. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel. 2982445
20543
456
Heller Ágnes - Kőbányai János: Bicikliző majom. Élet- és korrajz. Bp., 1998, Múlt és Jövő. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2699450
20544
456
Valerio Massimo Manfredi: Alexandrosz, I-III. köt. Bp., 2003, Focus Kiadó. Kiadói papírkötés.
2797830
20545
456
[Lagerlöf, Selma (1858-1940)] Lagerlöf, Zelma: Gösta Berling. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1912., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
3017450
20546
456
Klaniczay Tibor: Zrínyi Miklós. Bp., 1954., Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel . Megjelent 1000 példányban. 3042331
20547
456
Cserkuti Dávid - Gáspár Tamás: Unicum illusztrációk. Bp., 2007, Képes Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón apró sérülés. 3050675
20548
456
Hatvany Lajos: Urak és emberek. Bp.,1980,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3026767
20549
456
Rod Stewart: Rod - önéletrajz. Ford.: Bus András. hn., 2013, Trubadur. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
3025988
20550
456
Drasche Lázár Alfréd: Tűzpróba. Bp., 1917, Franklin-Társulat, 369 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel és fűzéssel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.
2974295
20551
456
Krúdy Gyula: Pest-Budai hangulatok és Álmoskönyv. Bp., 2013-1981, Alinea - Magvető. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, az első kötet volt könyvtári példány.
2741680
20552
456
3045278
20553
456
Remekírók 4 kötete: Kisfaludy Sándor I-II, Homéros Iliásza, Madách Imre válogatott munkái. Aranyozott, festett egészvászon kötésben, kis kopással Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF