Forró Pál munkái 8 darab könyve, Rozsnyai Károly kiadása. Egy diákkor története, Archibald Rice éjszakái, Giulianó megkísértése, A züllött férfi, Lohengrin kisasszony, A kurtizán, Biborhullám, Kegyetlen asszonyok. Sérült kötés, foltok.
Storch, Arthur: Die Katakomben von Wien. I-IV. kötet (2 kötetben). Bécs-Pest-Lipcse, 1870, A. Hartleben. 2. kiadás. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötésben, erősen kopott borítóval, címlapokon tulajdonosi névbélyegzővel, néhány lap széle sérült
Eötvös József: Napló. Sajtó alá rendezte és a kísérő tanulmányt írta: Gángó Gábor. Sárospatak, 2021, Hernád. Benne a napló fakszimiléjével. Kiadói kartonált papírkötés. + Eötvös József: Költeményeim. Sajtó alá rendezte és a kísérő tanulmányt írta: Gángó Gábor. Sárospatak, 2021, Hernád. Benne a verskézirat fakszimiléjével. Kiadói kartonált papírkötés.
Benedek Elek műveinek 3 kötete: Székely népballadák. Összeáll.: - -. Bp., én., Pantheon, 158 p. A borító, a címlap rajza és az illusztrációk Jaschik Álmos munkái. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, 6 lap kijár, laza fűzéssel, foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzéssel.; Uzoni Margit. Regény. Fiatal leányok számára. Bp., 1917, Singer és Wolfner, 156+4 p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, két kijáró lappal, névbejegyzéssel.; Hazánk története az ifjuság számára. Bp., 1905, Athenaeum, 458 p.+28 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Javított gerincű félbőr-kötés, illusztrált elülső táblával, kopott foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel, az utolsó lapon bejegyzésekkel.;
A kortárs magyar dráma színművészetünkben (1957-1982.) Bibliográfia. I-II. köt. A bibliográfiát összeáll., szerk. és a mutatót készítette: Némethné Ferstek Ilona. Bp.,1990,Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet. Kiadói papírkötések.
Magyar legendárium. Ford.: Tormay Cecil. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp., (1931), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 134+(2) p. 32 szövegközi fametszetű képpel, könyvdísszel illusztrálva. Kiadói aranyozott félpergamen-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két gyűrött lappal, kis lapszéli foltokkal.