Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

20276.

Rufpreis:
10 000 HUF

Storch, Arthur: Die Katakomben von Wien. I-IV. kötet (2 kötetben). Bécs-Pest-Lipcse, 1870, A. Hartleben. 2. kiadás. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötésben, erősen kopott borítóval, címlapokon tulajdonosi névbélyegzővel, néhány lap széle sérült
20277.

Rufpreis:
10 000 HUF

1905 Ország Világ. Szépirodalmi képes hetilap. Jubiláris almanach. Szerk.: Váradi Antal, Falk Zsigmond. Bp., Országos Irodalmi Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült hiányos gerinccel.
20278.

Rufpreis:
6 000 HUF

Eötvös József: Napló. Sajtó alá rendezte és a kísérő tanulmányt írta: Gángó Gábor. Sárospatak, 2021, Hernád. Benne a napló fakszimiléjével. Kiadói kartonált papírkötés. + Eötvös József: Költeményeim. Sajtó alá rendezte és a kísérő tanulmányt írta: Gángó Gábor. Sárospatak, 2021, Hernád. Benne a verskézirat fakszimiléjével. Kiadói kartonált papírkötés.
20279.

Rufpreis:
6 000 HUF

Földi Mihály: Szahara I-II. köt. Regény. Bp., 1920, Nyugat, 438 p. 405 p. Sérült kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
20280.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bencsik András: Összetartozunk: Magyarország 2010-2020. A felemelkedés krónikája. Főszerk.: - -. Bp., 2020,Artamondo Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20281.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

20282.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

20283.

Rufpreis:
4 000 HUF

Benedek Elek műveinek 3 kötete:   Székely népballadák. Összeáll.: - -. Bp., én., Pantheon, 158 p. A borító, a címlap rajza és az illusztrációk Jaschik Álmos munkái. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, 6 lap kijár, laza fűzéssel, foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzéssel.;   Uzoni Margit. Regény. Fiatal leányok számára. Bp., 1917, Singer és Wolfner, 156+4 p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, két kijáró lappal, névbejegyzéssel.;   Hazánk története az ifjuság számára. Bp., 1905, Athenaeum, 458 p.+28 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Javított gerincű félbőr-kötés, illusztrált elülső táblával, kopott foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel, az utolsó lapon bejegyzésekkel.;
20284.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

A kortárs magyar dráma színművészetünkben (1957-1982.) Bibliográfia. I-II. köt. A bibliográfiát összeáll., szerk. és a mutatót készítette: Némethné Ferstek Ilona. Bp.,1990,Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet. Kiadói papírkötések.
20285.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar legendárium. Ford.: Tormay Cecil. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp., (1931), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 134+(2) p. 32 szövegközi fametszetű képpel, könyvdísszel illusztrálva. Kiadói aranyozott félpergamen-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két gyűrött lappal, kis lapszéli foltokkal.
20286.

Rufpreis:
5 000 HUF

Virágvölgyi Péter: A tipográfia mestersége számítógéppel. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2004, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
20287.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF