Falk Zsigmond: Levelesláda. Elbeszélések, uztirajzok, megemlékezések. Kolossy Sándor és Honti Nándor rajzaival. Bp., én., Rózsavölgyi. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
Buzás Viktor: A magyar föld meséje. Ifj. Kovács János rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. Bp., [1940], Kir. M. Egyetemi Ny., 158 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
Remellay Gusztáv: Árpád Ilon és Vatta Etel. (Történeti korrajz.) I-II. köt. (egybe kötve) Pest, 1863. Szerző. [Emich G.] XVI + 144 + 192 p. Első címlap régi másolattal pótolt. XIX. sz. végi félvászon kötésben
Moly Tamás: Karnevál. Egy francia nemes ifju kalandja Velencében. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 111+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Bényei József: ,,Tebenned bíztunk". Versek. (DEDIKÁLT). Debrecen, 2000, Debreceni Bibliofil Műhely. Józsa János illusztrációival. Velúrkötésben, az előzéklapon a könyvről szóló ismertető beragasztva. Megjelent 100 példányban. (Számozatlan). A szerző, Bényei József (1934-2017) költő, színházigazgató által DEDIKÁLT példány.
Vitovszky István: A lélek szárnyán. - - válogatott versei. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1930, Pátkai Pál, 96 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.