Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

20348.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Buzás Viktor: A magyar föld meséje. Ifj. Kovács János rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. Bp., [1940], Kir. M. Egyetemi Ny., 158 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
20349.

Rufpreis:
1 200 HUF

Remellay Gusztáv: Árpád Ilon és Vatta Etel. (Történeti korrajz.) I-II. köt. (egybe kötve) Pest, 1863. Szerző. [Emich G.] XVI + 144 + 192 p. Első címlap régi másolattal pótolt. XIX. sz. végi félvászon kötésben
20350.

Rufpreis:
10 000 HUF

Moly Tamás: Karnevál. Egy francia nemes ifju kalandja Velencében. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 111+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20351.

Rufpreis:
1 600 HUF

Stephen Greenblatt: Géniusz földi pályán. Shakespeare módszere. Bp., 2005. HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
20352.

Rufpreis:
1 800 HUF

Talabér György: Böngészet a franczia szépirodalomból magyar hölgyeink számára. I-II. köt. [Egy kötetben]. Pest, 1862-1863, Osterlamm Károly, (4)+140 p., (6)+172+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
20353.

Rufpreis:
2 000 HUF

Selmeczi Tibor: Sorokba szorítva. Bp., 1994, Hibiszkusz. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20354.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bényei József: ,,Tebenned bíztunk". Versek. (DEDIKÁLT). Debrecen, 2000, Debreceni Bibliofil Műhely. Józsa János illusztrációival. Velúrkötésben, az előzéklapon a könyvről szóló ismertető beragasztva. Megjelent 100 példányban. (Számozatlan). A szerző, Bényei József (1934-2017) költő, színházigazgató által DEDIKÁLT példány.
20355.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vitovszky István: A lélek szárnyán. - - válogatott versei. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1930, Pátkai Pál, 96 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
20356.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hergár Emil: Mah-jong szabály. Terebess, Budapest, 1997. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban
20357.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eörsi István: Utasok a senkiföldén. Jóbok könyve. DEDIKÁLT! Bp., 1959, Palatinus. William Blake rajzaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
20358.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marina Margit: Szív a szívről. Munkács, 1920-1942. DEDIKÁLT! Munkács, (1942),Kárpáti-ny., 90 p. Kiadói papírkötés, foltos, átsatírozott dedikációval.
20359.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF