Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Nagy Lajos (1956-): Túlpart. Akvarell, papír, jelzett. 36x48 cm
10330.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy Zoltán (1916-1987): Pest látképe a XIX. század első felében. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10331.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Zoltán (1916-1987): Bartók Béla. Rézkarc, papír, jelzett, számozott a hátoldalán (009), 26×19 cm + emléklap Nagy Zoltán által tervezett bélyeggel és bélyegzéssel 1971-ből a Belvárosi Bartók hetek alkalmából + mini-prospektus + emléklap Dick György részére, aranyozott vászonmappában, 90. Bartók Béla felirattal (a zeneszerző 90. születésnapja alkalmából)
10332.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nemes Tibor (1955-): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 30×42 cm
10333.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Németh András (1941-): Ősz. Színes linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 38x22 cm
10334.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nimcsevity Anna (1957-): 20-as évek. Pasztell, papír, jelzett. szakadással, fa keretben, 39×50 cm
10335.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10336.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Visegrádi Alkotóház, 1956. Ceruza, papír, jelezve balra lent, feltekerve, lap alja vágott és sarkaiban paszpartuzás nyomaival, 67x49 cm
10337.

Rufpreis:
12 000 HUF

10338.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nolipa István Pál (1907-1986): Apám portréja. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Feltekerve, javított, sérült. 91x67 cm
10339.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
10

10340.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti fák. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26x15 cm
10341.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF