Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967015
10330
448
Nagy Lajos (1956-): Túlpart. Akvarell, papír, jelzett. 36x48 cm 2967403
10331
448
Nagy Zoltán (1916-1987): Pest látképe a XIX. század első felében. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
2965712
10332
448
Nagy Zoltán (1916-1987): Bartók Béla. Rézkarc, papír, jelzett, számozott a hátoldalán (009), 26×19 cm + emléklap Nagy Zoltán által tervezett bélyeggel és bélyegzéssel 1971-ből a Belvárosi Bartók hetek alkalmából + mini-prospektus + emléklap Dick György részére, aranyozott vászonmappában, 90. Bartók Béla felirattal (a zeneszerző 90. születésnapja alkalmából) 2909160
10333
448
Nemes Tibor (1955-): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 30×42 cm
2915525
10334
448
Németh András (1941-): Ősz. Színes linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 38x22 cm 2965014
10335
448
Nimcsevity Anna (1957-): 20-as évek. Pasztell, papír, jelzett. szakadással, fa keretben, 39×50 cm
2949985
10336
448
2949877
10337
448
Nolipa István Pál (1907-1986): Visegrádi Alkotóház, 1956. Ceruza, papír, jelezve balra lent, feltekerve, lap alja vágott és sarkaiban paszpartuzás nyomaival, 67x49 cm 2949889
10338
448
2949944
10339
448
28000
Nolipa István Pál (1907-1986): Apám portréja. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Feltekerve, javított, sérült. 91x67 cm 2795114
10340
448
55000
2965115
10341
448
3800
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti fák. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF