Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Gera Éva (1923-1996): 11 db linómetszet. 6 db jelzett. Lapméret 25x17 cm
10158.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gergely Pál (?-?): Szépasszonyvölgy, Eger. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, 23,5×30 cm
10159.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Almát hámozó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 36x28 cm
10160.

Rufpreis:
6 000 HUF

Goikené Szabó Marianna (1954-): Görög sziget (vitorlások). Akril, vászon. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm
10161.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1956. Kréta, szén, papír, jelezve balra lent, lap teteje papírra kasírozva, papír teteje kartonra ragasztva. Karton hátoldalán autográf felirattal. Papír hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli és Vámhivatali pecséttel. 24×32 cm.
10162.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10163.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1946. szén, papír, jelezve jobbra lent. 43×30,5 cm.
10164.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gráber Margit (1896-1993): Gondolkodó lány, 1982. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 61×43 cm.
10165.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Stefan Grecu (?-?): Szentendre. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5x21 cm
10166.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10167.

Rufpreis:
2 400 HUF

Forrai Tibor (?-): Öreg halász. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 23x17 cm
10168.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Greguss Imre (1856-1910): Hölgy tollas kalapban. Olaj, fatábla. jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé kopott antik fakeretben. 17,5x11 cm
10169.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF