Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2710210
10245
448
28000
2971348
10246
448
14000
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
2642819
10247
448
14000
2792156
10248
448
Káplár Ferenc (1937-2020): Táj. Olaj, papír. Fakeretben. 41,5×77,5 cm Sérüléssel a képen 2925340
10249
448
Kelemen József (1880-1944): Csendélet, olaj, vászon kis sérülésekkel, jelzett. keretben 65x46 cm 2921810
10250
448
60000
Kelemen József (1880-1944): Munkácsi utcarészlet (Kárpátalja). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 42x69 cm 2975412
10251
448
24000
Kellner István (1898-?): Asztali csendélet 1928, Olaj, vászon. Jelzett, dekoratív, aranyozott fa keretben.
2968798
10252
448
Kemenes Fanni (1932?): 19 db jelmezterv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, néhány lapon híres színészek neveivel feliratozva (Bodrogi Gyula, Csala Zsuzsa, Kibédi Ervin, Tábori Nóra stb.). Részben foltos. 31x21,5 cm és hasonló méretekben
2976996
10253
448
Kertész N. László (1943-2002): Karikatúrák, 5 db. Filc, papír, jelzés nélkül, 29,5×20,5 cm
2832896
10254
448
Kéri Imre (1945-): Jegyzetek a XX. századból. Akvatinta, papír, jelzett, számozott: 19/30, 35x25cm.
2580934
10255
448
24000
Kézdi Kovács László (1864-1942): Virágzás. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm 2950583
10256
448
19000
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 4 db mű: Férfi aktok, 1913-14. Szén, papír, mindegyik jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF