Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10245.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
10246.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10247.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Káplár Ferenc (1937-2020): Táj. Olaj, papír. Fakeretben. 41,5×77,5 cm Sérüléssel a képen
10248.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kelemen József (1880-1944): Csendélet, olaj, vászon kis sérülésekkel, jelzett. keretben 65x46 cm
10249.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kelemen József (1880-1944): Munkácsi utcarészlet (Kárpátalja). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 42x69 cm
10250.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Kellner István (1898-?): Asztali csendélet 1928, Olaj, vászon. Jelzett, dekoratív, aranyozott fa keretben.
10251.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kemenes Fanni (1932?): 19 db jelmezterv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, néhány lapon híres színészek neveivel feliratozva (Bodrogi Gyula, Csala Zsuzsa, Kibédi Ervin, Tábori Nóra stb.). Részben foltos. 31x21,5 cm és hasonló méretekben
10252.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kertész N. László (1943-2002): Karikatúrák, 5 db. Filc, papír, jelzés nélkül, 29,5×20,5 cm
10253.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kéri Imre (1945-): Jegyzetek a XX. századból. Akvatinta, papír, jelzett, számozott: 19/30, 35x25cm.
10254.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10255.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 4 db mű: Férfi aktok, 1913-14. Szén, papír, mindegyik jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!
10256.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF