Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Kórusz József (1927-2010): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal és apró foltokkal. 29,5×38 cm
10269.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kórusz József (1927-2010): Ablak télen. Rézkarc, papír, jelzett, 24x34 cm
10270.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10271.

Rufpreis:
4 000 HUF

10272.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10273.

Rufpreis:
5 000 HUF

Krupka Ferenc (1870-1928) - Halárus. Olaj, fa. Jelzett., keretben. 28x21 cm
10274.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kun István (1908-1980): Erdélyi utca, 1979. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x20 cm
10275.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Kunffy Lajos (1869-1962): Ülő alak. Szén, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 27×19,5 cm
10276.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kunwald Cézár (1870-1947). Napfényes utca, 1930. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 17,5x22 cm
10277.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ladányi József (?-): Nyári Balaton. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 24,5x35,5
10278.

Rufpreis:
5 000 HUF

László Gyula (1910-1998): Hóesés. Rézkarc, papír, jelzett, 30×17,5 cm
10279.

Rufpreis:
8 000 HUF

László Gyula (1910-1998): Jegenyék. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19 cm
10280.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF