Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968119
10269
448
3800
Kórusz József (1927-2010): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal és apró foltokkal. 29,5×38 cm 2946794
10270
448
3400
Kórusz József (1927-2010): Ablak télen. Rézkarc, papír, jelzett, 24x34 cm 2741168
10271
448
2741171
10272
448
2968624
10273
448
Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
2872981
10274
448
30000
Krupka Ferenc (1870-1928) - Halárus. Olaj, fa. Jelzett., keretben. 28x21 cm
2936220
10275
448
Kun István (1908-1980): Erdélyi utca, 1979. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x20 cm 2968963
10276
448
14000
Kunffy Lajos (1869-1962): Ülő alak. Szén, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 27×19,5 cm 2935190
10277
448
15000
Kunwald Cézár (1870-1947). Napfényes utca, 1930. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 17,5x22 cm
2967571
10278
448
Ladányi József (?-): Nyári Balaton. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 24,5x35,5 2965657
10279
448
László Gyula (1910-1998): Hóesés. Rézkarc, papír, jelzett, 30×17,5 cm 2955224
10280
448
4800
László Gyula (1910-1998): Jegenyék. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF