Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Marostordai Anna (1920-1999): Eső után. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 33x48 cm
10293.

Rufpreis:
6 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Tömeg, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 33,5×23,5 cm
10294.

Rufpreis:
4 000 HUF

Maszelka János (1929-2003): "Szajka" (Erdély), 1990. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×42 cm
10295.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mácsai István (1922- 2005): Szigligeti részlet, háttérben a várrom, 1991. Golyóstoll, akvarell, papír, hátoldalán Mácsai István autográf soraival Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa és férje részére. Levelezőlapként postázva. Törésnyommal. 11x15 cm
10296.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Márton József (1950-2003): Halas tópart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf címkéjével, dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10297.

Rufpreis:
12 000 HUF

10298.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10299.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
10300.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mezős Béla (1949- ): Erdőszéle (cím nélkül). Akril, karton. Jelzett, a hátoldalon a művész bélyegzőjével, paszpartuban, 20,5x28 cm
10301.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mezős Béla (1949- ): Ház a fák között (cím nélkül). Akril, karton. Jelzett, a hátoldalon a művész bélyegzőjével, paszpartuban, 20x15 cm
10302.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mezősné Bednárik Mária: Neszmély. Akvarell, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 21,5x15,5 cm
10303.

Rufpreis:
8 000 HUF

Miháltz Pál (1899-1988): Soproni utcarészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, balra lent autográf címadással, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 12,5x17 cm
10304.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF