Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966074
10293
448
Marostordai Anna (1920-1999): Eső után. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 33x48 cm 2948201
10294
448
Frans Masereel (1889-1972): Tömeg, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 33,5×23,5 cm
2965221
10295
448
Maszelka János (1929-2003): "Szajka" (Erdély), 1990. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×42 cm 2896519
10296
448
30000
Mácsai István (1922- 2005): Szigligeti részlet, háttérben a várrom, 1991. Golyóstoll, akvarell, papír, hátoldalán Mácsai István autográf soraival Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa és férje részére. Levelezőlapként postázva. Törésnyommal. 11x15 cm 2951793
10297
448
Márton József (1950-2003): Halas tópart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf címkéjével, dekoratív fakeretben, 50×60 cm
2872001
10298
448
50000
2908559
10299
448
2908556
10300
448
Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
2966689
10301
448
Mezős Béla (1949- ): Erdőszéle (cím nélkül). Akril, karton. Jelzett, a hátoldalon a művész bélyegzőjével, paszpartuban, 20,5x28 cm 2966688
10302
448
Mezős Béla (1949- ): Ház a fák között (cím nélkül). Akril, karton. Jelzett, a hátoldalon a művész bélyegzőjével, paszpartuban, 20x15 cm
2966692
10303
448
Mezősné Bednárik Mária: Neszmély. Akvarell, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 21,5x15,5 cm
2955465
10304
448
13000
Miháltz Pál (1899-1988): Soproni utcarészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, balra lent autográf címadással, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 12,5x17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF