Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Ligeti Miklós (1982-): Csendélet, 2004. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 27x16 cm
10281.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Lugosi Lugo László (1953): A very black picture 2019. Giclée nyomat. Jelzett, sorszámozott művészpéldány EA III./1. 32x48 cm Lapméret 38x52 cm
10282.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Lugosi Lugo László (1953): White Lily 2018. Giclée nyomat. Jelzett, sorszámozott művészpéldány EA III./II. 32x48 cm Lapméret 38x52 cm Szárazpecséttel is jelzett
10283.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Lukovszky László (1922-1981): Áchim András. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10284.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Lunczer Anikó (1942-): Szellőrózsák. Színes linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, számozott (85/100). 39×21 cm
10285.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lux Antal (1935-): Cél, 1969. Színes szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 9/10. 39x22 cm.
10286.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Sikoly. Tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 29,5×40 cm
10287.

Rufpreis:
10 000 HUF

M. Tóth István (1922-2006): Bujkáló hold. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 39×36 cm
10288.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Marich Géza (1913-1985): Erdei tó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29×37 cm
10289.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10290.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10291.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Marosán Gyula (1915-2003): Havas táj. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29x39 cm
10292.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF