Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967146
10110
448
4200
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×34,5 cm
2968967
10111
448
Czinege Zsolt (1964-): Folyóparton. Olaj, rétegelt falemez, jelzett. 25×20 cm. Dekoratív fakeretben. 2824658
10112
448
120000
2969714
10113
448
28000
Dandé József (?-?): Téli patak. Olaj, karton, jelzett, keretben, 38x29 cm
2972242
10114
448
Darmó Éva (1980-): Portré. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 80x60 cm 2801931
10115
448
Darmó Éva (1980-): 6 db tanulmányrajz, többségében női aktokkal és alakokkal. Ceruza, papír. Jelzett. Helyenként kissé foltos. 35x25 cm.
2784537
10116
448
15000
Deák Ilona (1943-): Őszi csokor, 1976. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45×50 cm
2969722
10117
448
28000
Deák János (1927-): nagybányai bányászházak. Olaj, karton. Jelzett, 46x39 cm 2973725
10118
448
Detzky Júlia: Krasznahorka vára. Akvarell, papír, jelzett üvegezett keretben 20x28 cm 2967124
10119
448
Dési Elza (?-). Vár (Buda), 1976. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12x18 cm
2874344
10120
448
50000
Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Francia város sétálókkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23,5×31 cm / Rudolf Diener-Dénes (1889-1956): Town in France. Pastell on paper, signed lower right. Framed with glass. 23,5x31 cm.
2686295
10121
448
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF