Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×34,5 cm
10110.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Czinege Zsolt (1964-): Folyóparton. Olaj, rétegelt falemez, jelzett. 25×20 cm. Dekoratív fakeretben.
10111.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10112.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Dandé József (?-?): Téli patak. Olaj, karton, jelzett, keretben, 38x29 cm
10113.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Darmó Éva (1980-): Portré. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 80x60 cm
10114.

Rufpreis:
12 000 HUF

Darmó Éva (1980-): 6 db tanulmányrajz, többségében női aktokkal és alakokkal. Ceruza, papír. Jelzett. Helyenként kissé foltos. 35x25 cm.
10115.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Deák Ilona (1943-): Őszi csokor, 1976. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45×50 cm
10116.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Deák János (1927-): nagybányai bányászházak. Olaj, karton. Jelzett, 46x39 cm
10117.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Detzky Júlia: Krasznahorka vára. Akvarell, papír, jelzett üvegezett keretben 20x28 cm
10118.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dési Elza (?-). Vár (Buda), 1976. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12x18 cm
10119.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Francia város sétálókkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23,5×31 cm / Rudolf Diener-Dénes (1889-1956): Town in France. Pastell on paper, signed lower right. Framed with glass. 23,5x31 cm.
10120.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10121.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF