Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Almásy Aladár (1946-): Részeg kéményseprő. Rézkarc, papír, jelzett. 18x29 cm
10025.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Arató István (1922-2010): Visegrádi hegyoldal. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség raglapjával. Üvegezett fakeretben, 30x40 cm
10026.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10027.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Alois Arnegger (1879-1967): Őszi táj. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán BÁV 98. aukció címkéjével. 42,5x54 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10028.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10029.

Rufpreis:
4 000 HUF

10030.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Utca lovaskocsikkal (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 1 próba jelzéssel, Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("nem volt kiállítva"). 25×34,5 cm
10031.

Rufpreis:
6 000 HUF

10032.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

10033.

Rufpreis:
12 000 HUF

10034.

Rufpreis:
12 000 HUF

10035.

Rufpreis:
12 000 HUF

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Homérosz Odüsszeia, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (10/100). Üvegezett keretben. 34x29 cm
10036.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF