https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2973807
10025
448
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Almásy Aladár (1946-): Részeg kéményseprő. Rézkarc, papír, jelzett. 18x29 cm 2971888
10026
448
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Arató István (1922-2010): Visegrádi hegyoldal. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség raglapjával. Üvegezett fakeretben, 30x40 cm 2898008
10027
448
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Arányi Mária, Huszka Jenőné (1897-1977): Portré, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Lap alja foltos. Üvegezett fakeretben. 27x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2969473
10028
448
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Alois Arnegger (1879-1967): Őszi táj. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán BÁV 98. aukció címkéjével. 42,5x54 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2734543
10029
448
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztor, rézkarc, papír, jelzett, lap felső széle kissé gyűrődött. 34,5×39,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2823419
10030
448
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Templomba menet (cím nélkül). Rézkarc, hártyapapír, jelzett, próbanyomat "1 próba" jelzéssel. 20,5×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2971685
10031
448
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Utca lovaskocsikkal (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 1 próba jelzéssel, Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("nem volt kiállítva"). 25×34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2859727
10032
448
0
200000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ádám Zoltán (1959-2022): Cigánynő. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalon. 120x90 cm / Ádám Zoltán (1959-2022): Gypsy woman. Oil on canvas. Signed on the reverse. 120x90 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2953550
10033
448
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 30×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2953556
10034
448
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet gondolással. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 30×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2967008
10035
448
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 29,5×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2974266
10036
448
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Homérosz Odüsszeia, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (10/100). Üvegezett keretben. 34x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse