Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Hercsuth Ferenc (1942-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm
10013.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szurcsik József (1959-): Ziggurat. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10014.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Deák B. Ferenc (1938-2004): Álom paripával (szürrealista kép). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10015.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10016.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10017.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Gossip. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. / oil on canvas, signed,
10018.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10019.

Rufpreis:
8 000 HUF

Albrecht Júlia (1948-): Ülő nő portréja, 1969. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Paszpartuban. 52x37,5 cm
10020.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Dunakanyar Ausztriában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 22×33,5 cm
10021.

Rufpreis:
2 800 HUF

10022.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Almásy Aladár (1946-): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 33x37 cm
10023.

Rufpreis:
10 000 HUF

Almásy Aladár (1946-): Kishalvány arcának; Intim csók lepergő, 1979. Színes toll, papír, jelezve jobbra lent. Sarkai kartonra ragasztva. 43,5x56 cm
10024.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF