Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2951738
10013
448
30000
Hercsuth Ferenc (1942-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm
2968639
10014
448
Szurcsik József (1959-): Ziggurat. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. 2971945
10015
448
50000
Deák B. Ferenc (1938-2004): Álom paripával (szürrealista kép). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2971931
10016
448
65000
2789648
10017
448
260000
2848240
10018
448
80000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Gossip. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. / oil on canvas, signed, 2950088
10019
448
2968317
10020
448
Albrecht Júlia (1948-): Ülő nő portréja, 1969. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Paszpartuban. 52x37,5 cm 2967142
10021
448
Ábrahám Rafael (1929-2014): Dunakanyar Ausztriában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 22×33,5 cm
2773048
10022
448
Almásy Aladár (1946-): (...) ünnep a domboldalon. Rézkarc, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben, lap széle foltos. 25x29 cm 2948177
10023
448
Almásy Aladár (1946-): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 33x37 cm 2966921
10024
448
38000
Almásy Aladár (1946-): Kishalvány arcának; Intim csók lepergő, 1979. Színes toll, papír, jelezve jobbra lent. Sarkai kartonra ragasztva. 43,5x56 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF