Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939537
10097
448
Csepeli Németh Miklós (1934-2012), kétoldalas mű: Női portré (hátoldalán kalapos portréja). Monotípia (hátoldalán ceruza), papír, jelzett a hátoldalán, lap alján kisebb szakadással, 43,5x30 cm 2939543
10098
448
Csepeli Németh Miklós (1934-2012), kétoldalas mű: Kalapos portré . Monotípia (hátoldalán ceruza), papír, jelzett a hátoldalán, lap alján kisebb szakadással, 43,5x30 cm
2884738
10099
448
2721836
10100
448
2884762
10101
448
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 30x20 cm 2953641
10102
448
15000
2953643
10103
448
15000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncolók. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm
2936449
10104
448
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes formák, 1992. Olaj, farost, jelezve középen jobbra lent. 43x34 cm
2967002
10105
448
32000
2967036
10106
448
Csergezán Pál (1924-1996): Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm, üvegezett fakeretben.
2852654
10107
448
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I). Üvegezett fakeretben, lapon néhány apró folttal, 32,5×26 cm 2974971
10109
448
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya a Mátyás-templommal. Rézkarc, papír, jelzett, 13x7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF