Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Csepeli Németh Miklós (1934-2012), kétoldalas mű: Női portré (hátoldalán kalapos portréja). Monotípia (hátoldalán ceruza), papír, jelzett a hátoldalán, lap alján kisebb szakadással, 43,5x30 cm
10097.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012), kétoldalas mű: Kalapos portré . Monotípia (hátoldalán ceruza), papír, jelzett a hátoldalán, lap alján kisebb szakadással, 43,5x30 cm
10098.

Rufpreis:
6 000 HUF

10099.

Rufpreis:
8 000 HUF

10100.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 30x20 cm
10101.

Rufpreis:
12 000 HUF

10102.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncolók. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm
10103.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes formák, 1992. Olaj, farost, jelezve középen jobbra lent. 43x34 cm
10104.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10105.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Csergezán Pál (1924-1996): Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm, üvegezett fakeretben.
10106.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I). Üvegezett fakeretben, lapon néhány apró folttal, 32,5×26 cm
10107.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya a Mátyás-templommal. Rézkarc, papír, jelzett, 13x7,5 cm
10109.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF