Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2977198
10183
448
Haeryng Pál (?-?), működött feltehetően a XX. sz. első felében: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 10x9 cm. Üvegezett fakeretben. 2977196
10184
448
Haeryng Pál (?-?), működött feltehetően a XX. sz. első felében: Csendélet narancsokkal. Olaj, vászon, jelzett, 9x10 cm. Üvegezett fakeretben.
2969072
10185
448
28000
H. Lovass Piroska, működött a XX. sz. első felében: Erdőrészlet (Pápa). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán Nemzeti Szalon 1930-40 körüli töredékes raglapjával. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50×60 cm 2925339
10186
448
2954017
10187
448
24000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/30), 40x29 cm
2969810
10188
448
44000
Halvax Gyula (1906-1984): Faluvégi fa. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×40 cm
2692407
10189
448
2200
2971201
10190
448
Haranghy Jenő (1894-1951): Kutya. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×14,5 cm 2792387
10191
448
2966434
10192
448
Hemmert László (1953-2018): Foghíjasnak, fogatlannak (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×31 cm
2967748
10193
448
Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1972. Monotípia, papír, jelzett. Paszpartuban. 17×14 cm. 2967464
10194
448
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF