Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Haeryng Pál (?-?), működött feltehetően a XX. sz. első felében: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 10x9 cm. Üvegezett fakeretben.
10183.

Rufpreis:
6 000 HUF

Haeryng Pál (?-?), működött feltehetően a XX. sz. első felében: Csendélet narancsokkal. Olaj, vászon, jelzett, 9x10 cm. Üvegezett fakeretben.
10184.

Rufpreis:
6 000 HUF

H. Lovass Piroska, működött a XX. sz. első felében: Erdőrészlet (Pápa). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán Nemzeti Szalon 1930-40 körüli töredékes raglapjával. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50×60 cm
10185.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10186.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10187.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Halvax Gyula (1906-1984): Faluvégi fa. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×40 cm
10188.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10189.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Haranghy Jenő (1894-1951): Kutya. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×14,5 cm
10190.

Rufpreis:
2 800 HUF
15

10191.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hemmert László (1953-2018): Foghíjasnak, fogatlannak (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×31 cm
10192.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1972. Monotípia, papír, jelzett. Paszpartuban. 17×14 cm.
10193.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10194.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF