Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 24×24 cm
10195.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Golyóstoll, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 23×16 cm
10196.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 15×15 cm
10197.

Rufpreis:
4 000 HUF

10198.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 31x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 31x21 cm.
10199.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10200.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hermann Lipót (1884-1972): Falusi táj, nyárfákkal Olaj, vászon. Jelzett. sérült. Kissé sérült fakeretben 50x60 cm
10202.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Hertay Mária (1932-2018): Virágzó fa. Rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fakeretben, 7,5x12 cm
10203.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hetényi Tibor (1891-1977): Életkép, 1972. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 57,5x71 cm
10204.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Hetényi Tibor (1891-1977): Dombos táj. Tempera, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, 47,5x63,5 cm
10205.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10206.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Hetényi Tibor (1891-1977): Vízparti táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 57,5x83,5 cm
10207.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF