Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948214
10195
448
Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 24×24 cm
2898016
10196
448
Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Golyóstoll, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 23×16 cm
2939554
10197
448
Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 15×15 cm 2904193
10198
448
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, 36x21,5 cm.
2971340
10199
448
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 31x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 31x21 cm. 2951747
10200
448
2969738
10202
448
40000
Hermann Lipót (1884-1972): Falusi táj, nyárfákkal Olaj, vászon. Jelzett. sérült. Kissé sérült fakeretben 50x60 cm
2974261
10203
448
Hertay Mária (1932-2018): Virágzó fa. Rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fakeretben, 7,5x12 cm
2786060
10204
448
46000
Hetényi Tibor (1891-1977): Életkép, 1972. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 57,5x71 cm
2828726
10205
448
28000
Hetényi Tibor (1891-1977): Dombos táj. Tempera, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, 47,5x63,5 cm
2804249
10206
448
32000
2786057
10207
448
46000
Hetényi Tibor (1891-1977): Vízparti táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 57,5x83,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF