Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10220.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Istokovits Kálmán (1898-1990): Tanulmányrajz. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 24x30 cm
10221.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Iván Szilárd (1912-1988): Anya. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 33×23,5 cm
10222.

Rufpreis:
3 000 HUF

10223.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): Ladikban. Pasztell, papír. 56x45 cm Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10224.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10225.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ernst Janetzky (1879-1958): Csendélet. Olaj, karton. jelezve jobbra lent. Fakeretben. 40x30 cm
10226.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jantyik Mátyás (Békés, 1864 - Békés, 1903): Hajósok. Olaj, vászon, erősen kopott, hátoldalán szignózva: Jantyik. 27x31 cm
10227.

Rufpreis:
1 000 HUF

10228.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kamarás Béla (?-?, működött a XX. sz. közepén): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap raglapjával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 50,5x40 cm
10229.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kardos Gábor (1881-1942): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 35x20 cm
10231.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Kass János (1927-2010): Hippocrates. Rézkarc, papír, jelzett. 15x9,5 cm
10232.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF