Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2580504
10220
448
Istókovits Kálmán (1898-1990): Temetés. Rézkarc, papír, jelzett, 30,5x25,5cm, kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben. 2938881
10221
448
14000
Istokovits Kálmán (1898-1990): Tanulmányrajz. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 24x30 cm
2967581
10222
448
Iván Szilárd (1912-1988): Anya. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 33×23,5 cm 2927841
10223
448
2966115
10224
448
100000
Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): Ladikban. Pasztell, papír. 56x45 cm Dekoratív, üvegezett fakeretben.
2967127
10225
448
14000
2967548
10226
448
15000
Ernst Janetzky (1879-1958): Csendélet. Olaj, karton. jelezve jobbra lent. Fakeretben. 40x30 cm
2975255
10227
448
Jantyik Mátyás (Békés, 1864 - Békés, 1903): Hajósok. Olaj, vászon, erősen kopott, hátoldalán szignózva: Jantyik. 27x31 cm 2720953
10228
448
2967983
10229
448
19000
Kamarás Béla (?-?, működött a XX. sz. közepén): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap raglapjával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 50,5x40 cm
2970679
10231
448
Kardos Gábor (1881-1942): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 35x20 cm 2973283
10232
448
Kass János (1927-2010): Hippocrates. Rézkarc, papír, jelzett. 15x9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF