Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 4 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm
10305.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10306.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 29,5×21 cm
10307.

Rufpreis:
2 400 HUF

Molnár László grafikus művész kb 70 db reklám és propaganda plakát terve, könyvborító terv. Akvarell, papír, vegyes technika, klf méretben, látványos darabokkal az 1950-es évekből A/3 méretig
10308.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×26,5 cm
10309.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Molnár Zoltán (1937-2001): Életkép (Lány csokorral). Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett fa keretben, 60x50 cm
10310.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában c. egyetlen rézkarcával, papír, jelzett a karcon, 20×28 cm. In: Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 8+235+1+8 p.+24 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Munkácsy Mihályt ábrázoló fém plakettel, aranyozott felső lapélekkel, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel, megviselt állapotban. De maga a rézkarc csak kis foltokkal, a hátán bélyegzéssel.
10311.

Rufpreis:
12 000 HUF

Müller Árpád (1961-2006): Orvos. Rézmetszet, merített papír, jelzett, 71/100 számozással. 7×5,5 cm.
10313.

Rufpreis:
4 000 HUF

Müller Árpád (1961-2006): Zenész, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE 5/15 számozással. 7×5,5 cm.
10314.

Rufpreis:
4 000 HUF

Müller Árpád (1961-2006): Asztronómus. Rézmetszet, merített papír, jelzett, 71/100 számozással. 7×6 cm.
10315.

Rufpreis:
5 000 HUF

Müller Árpád (1961-2006): Orvos, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE V/XV. számozással. Lapon néhány kevés apró folttal. 7×5,5 cm.
10316.

Rufpreis:
5 000 HUF

Münich Mikes Ödön (1878-?), nagyváradi festő, 1896-1904 között Nagybányán tanult: Csendélet porcelán figurával. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. Korabeli, kissé sérült fakeretben. 30x36,5 cm / oil on board, signed lower right. framed
10317.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF